Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.0.9] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.0.9] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak MTAG PUBLISHING LTD tarafından yayınlanan 30MB boyutundaki Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.0.9] indirme linkini sizler için paylaştık. Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.0.9] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.0.9] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.0.9]

Diamond City Idle Tycoon Para Hileli MOD APK [0.0.9] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun içeriği basittir. Binalarının yahut tasarımlarının çoğu, oyuncuların inşa etmesi için modern ve karmaşıktır.

Diamond City 0.0.9 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz Alışveriş Hilesi

Diamond City, oyuncuların bir çok alanda medeni ve modern şehirler inşa etme hayallerini gerçekleştirdikleri bir şehir kurma oyunudur. Aynı zamanda etkileşimli ve serbest oyun ile birlikte gelir ve oyuncuların dostlarına gösteriş yapmak için çeşitli etkileyici stillere sahip bir şehir tasarlamasına olanak tanır. Her şeyden önce, tycoon sistemi derindir ve oyunculara tadını çıkarırken en rahatlatıcı ve rahat deneyimi sunmayı vaat eder.

Diamond City v0.0.9 MOD APK

Diamond City‘nin şehir kurma yahut önemli makine birimleri, oyuncuların tüm hizmetleri sağlaması yahut insanlar için yapılar inşa etmesi gereken özeldir. Ayrıca, metrikleri yahut bireylerin isteklerini takip etmeleri ve böylece bunları dengelemek için gerekli hizmetleri sağlamaları gerekir. İnşaat sistemi de sürekli olarak olarak farklı ölçeklere genişletilecek ve oyunculara tüm insanlar için cennetler inşa etmek için bir çok yaratıcı fikir verecek.

Diamond City Para Hilesi

Şehirdeki tüm binaların bir çok benzersiz kullanımı mevcuttur ve tüm nüfusa hizmet etmek için bazı özel ürünler üretebilirler. Oyuncular, oyun boyunca daha heyecan verici şeylerle şehri genişletmek yahut madencilik dahil olmak üzere bir çok yeni şey yapmak için ürünü kullanabilirler. Ayrıca, birkaç özel mekanik, gelişen bir şehir geliştirirken oyunculara daha fazla yeni potansiyel kazandıracak.

Diamond City Altın Hilesi

Şehir için önemli temelleri bitirdiktan sonra, oyuncular iş yaratmaya ve önümüzdeki zamanlarda projeler için gelir elde etmeye başlamalıdır. Mekanik yahut iş özellikleri, oyuncular için şehri daha üstün kılmak için bir çok çekici yükseltme ile birlikte tamamen geliştirilmiş ve derinlemesine yapılmıştır. Bazı işletmeler sonsuza kadar yükseltilebilir ve oyunculara gelir elde etmek için daha enteresan keşifler verebilir.

Diamond City Apk Hile

Satın alma yükseltmesi ile belirli bir düzeyye ulaştıktan sonra oyuncular, çalışmaya başlamaları için bir çok yeni şube açabilir. İşin her dalı etkileyici bir derinliğe sahiptir ve oyuncu, gelişen bir şehirde her vatandaşın cömert bir yaşam sürmesi için bir çok çekici hizmet yaratabilir. Her şeyden önce, nüfusun tüm istatistikleri, oyuncuların zevk alması için oyunu çoğaltmak için değişken işletmelerden büyük ölçüde etkilenir.

Diamond City Apk indir

Oyuncular Diamond City’nin tadını çıkarırken, sakinlerin günlük yaşamında birkaç rastgele durum ortaya çıkacaktır. Durumların çeşitliliği şehri canlı ve gerçekçi hale getirecek, fakat oyuncuların daha karmaşık problemler yaratmamak için tüm problemleri olabilecek olduğunca hızlı çözmeleri gerekiyor. Durumun türüne bağlı olarak, oyuncular her şeyi sorunsuz ve dinamik bir biçimde halledebilir, hatta her şeyi otomatik olarak halletmek için daha fazla hizmet oluşturabilirler.

Diamond City’nin geliştirme sistemi, oyuncuları her zaman yeni görevler, yeni hizmetler ve bir çok yeni işlev gibi etkileyici ve cömert ödüllerle şaşırtıyor. Bunun da ötesinde, bir çok yeni şehir açar ve oyuncular her şeyi yeniden inşa etmeye başlayabilir, fakat daha fazla zorluk yahut iş yoğunluğu ile. Oyuncular, konuma bağlı olarak, müreffeh ve potansiyel şehirler yaratırken en canlandırıcı ve canlandırıcı deneyimlere sahip olacaklar.

Diamond City Apk Son Sürüm

Diamond City’nin içeriği basit ve arkadaş canlısıdır ve binalarının yahut tasarımlarının çoğu, oyuncuların inşa etmesi için modern ve karmaşıktır. Ayrıca, kralı sistemi tamamen özelleştirilebilir ve bu büyüleyici tür için benzersiz ve yeni duygular yaratmayı vaat ediyor.

Diamond City Idle Tycoon indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)

Bir önceki android oyun

Flight Sim 2018 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın