Türkçe Yama

Diablo 2 Resurrected eşyaları rekor fiyatlara satılıyor

Diablo 2 Resurrected eşyaları rekor fiyatlara satılıyor, Oyun severler için Diablo 2 Resurrected eşyaları rekor fiyatlara satılıyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Diablo 2 Resurrected eşyaları rekor fiyatlara satılıyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Diablo 2 Resurrected eşyaları rekor fiyatlara satılıyor

Diablo 2 Resurrected çıkalı iki gün oldu. Yapım, Blizzard’dan hiç beklemediğimiz bir biçimde sorunlarla birlikte geldi. Yine oyunun fanatikleri oyuna girebilmek için saatlerce bilgisayar başında beklemeyi göze alıyor. Daha önce Diablo’de olduğu gibi, Diablo 2 Resurrected eşyaları da satış sitelerinde boy göstermeye başladı.

Diablo 2 Resurrected eşyaları rekor fiyatlara satılıyor

Oyunun en mühim özelliklerinden birisi olan Runeword, bazı taş ve eşyaların birleşimi ile oluşturuluyor. Bunlar içinde de en kıymetli olanı Enigma zırhı da yapmaya yarayan Jah Rune’u. Henüz oyunda nerede ise hiç görülmeyen bu taşı bulan Dartexx isimli G2G kullanıcısı, site üzerinden bulduğu taşı 521 Pound gibi bir fiyatla satışa çıkartmış durumda.

Diablo 2 Resurrected eşyaları rekor fiyatlara satılıyor

Tabi bunun bir deneme olduğunu da söylemekte yarar var. Birkaç gün içinde bir çok Jah isimli rune bulunacaktır ve fiyatı çok aşağılara düşecektir. Blizzard, Diablo 2’deki bu oyuniçi ticareti ele alabilmek için Diablo 3’te auction house adı altında bir deneme yapmıştı. Lakin başarılı olamamış ve hizmeti kapatmıştı. Diablo 2’nin tutması ve sevenleri aracılığıyla uzun senelerdır kesintisiz olarak oynanmasının en büyük nedenlerinden birisi olan bu ticaret sistemini, D2R’de önüne geçer mi bilinmez fakat son haftalardaki, şirketin hataları göz önüne alınırsa kendi bacağına sıkıp sıkmayacağı da belli olmaz.

Yine de D2R eşyaları şu etapta insanlara bi hayli kazandıracak gibi görünmekte. Oyunu halen edinmediyseniz, satın alıp şansınızı oyun içi ticarette deneyebilirsiniz. Kimbilir, bakarısınız Diablo 2 Resurrected eşyaları aracılığıyla çok paralar da kazanabilirsiniz. Ayrıca D2R bi hayli hızlı düzey atlama rehberimize göz atmanızı da öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu