Destanlaşan Çanakkale pdf oku indir

2
Destanlaşan Çanakkale pdf oku indir

Destanlaşan Çanakkale pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Türkiye ve Cumhuriyet Tarihi Kitapları türünde çıkarılan Destanlaşan Çanakkale kitabını paylaştık. 272 sayfadan oluşan Destanlaşan Çanakkale kitabının yazarı ise Mustafa Turan‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Destanlaşan Çanakkale oku indir. Destanlaşan Çanakkale pdf indir yandex, Destanlaşan Çanakkale pdf indir idefix, Destanlaşan Çanakkale PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Destanlaşan Çanakkale Pdf indir

Destanlaşan Çanakkale Kısa Özet

Biz bu eseri, Çanakkale’de yaşanan *yüksek ruhu* anlatmak ve gelecek nesillerimize aktarmak için kaleme aldık. Çünkü Çanakkale Zaferi, Balkan hezimetimizin bir rövanşı olması yanında, Türkiye Cumhuriyeti’nin de bir önsözü niteliğindedir. Yaklaşık bir yıllık bir araştırma neticesinde, 10 yıl önce kaleme aldığımız bu eseri, yeni baştan dizayn ettik ve zaferin 100. Yılına armağan ettik.

Şimdiye kadar yazdığım kitaplardan (Kutsal Topraklarla alakalı olanlar hariç) hiçbirinin, beni Çanakkale kadar derinden etkilemediğini belirtmek isterim. Çünkü Çanakkale’yi yazarken, ruh dünyamda o kadar rihteri büyük depremler yaşandı ki, çoğu konuları ürpererek ve gözyaşlarıma hâkim olamayarak yazdım. Öyle yürek sızlatan olaylar var ki, gerçekten insan taş olsa erir. Okurken sizlerin de aynı duyguları yaşayacağınıza eminim.

Destanlaşan Zaferin 100. Yılında Herkes “Çanakkale” Okusun Dilek ve Temennisiyle…

Bir cevap yazın