Deniz ve Ben pdf oku indir

6
Deniz ve Ben pdf oku indir

Deniz ve Ben pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Deniz ve Ben kitabını paylaştık. 92 sayfadan oluşan Deniz ve Ben kitabının yazarı ise Ahu G. Karagülle‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Deniz ve Ben oku indir. Deniz ve Ben pdf indir yandex, Deniz ve Ben pdf indir idefix, Deniz ve Ben PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Deniz ve Ben Pdf indir

Deniz ve Ben Kısa Özet

Dedemle deniz yolculuğuna çıkacağımız için o kadar mutluyum ki! Benim için deniz, içinde bilinmeyenleri barındıran bambaşka bir dünya demek. Mavinin her tonunu görebileceğim bir masal ülkesi gibi… Hem yeni yerler keşfedeceğim hem farklı canlıları daha yakında zamandan tanıyacağım hem de dedemle baş başa zaman geçirebileceğim. Kalbim ufak bir kuşun kanat çırpışı gibi pır pır ediyor. Daha önce denemediğim şeyleri yapacak olmanın tatlı heyecanı da var tabii. Kim bilir belki şu an hayalini bile kuramadığım güzellikte canlılarla karşılaşırım veya belki… kim bilebilir ki? Bildiğim tek şey yeni yolculukların, bununla birlikte yeni tecrübeleri getirdiği. Bu keyifli serüvende bana eşlik etmeye ne dersin? Haydi, topla bavulunu sen de. Benimki çoktan hazır!

Ufacık bir tekneyle engin sulara açılan ve mis gibi deniz kokan öykü, çevre bilincinin önemi kadar paylaşımın da değerini vurguluyor.

Bir cevap yazın