Dead Effect 2 Mega Hileli MOD APK [v190205.1922] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dead Effect 2 Mega Hileli MOD APK [v190205.1922] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak App Holdings tarafından yayınlanan 1.6GB boyutundaki Dead Effect 2 Mega Hileli MOD APK [v190205.1922] indirme linkini sizler için paylaştık. Dead Effect 2 Mega Hileli MOD APK [v190205.1922] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Dead Effect 2 Mega Hileli MOD APK [v190205.1922] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Dead Effect 2 Mega Hileli MOD APK [v190205.1922]

Dead Effect 2 Mega Hileli MOD APK [190205.1922] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kabus bitmedi. ESS Meridian’da tekrar karanlığa dalın!

Dead Effect 2 190205.1922 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Mermi Hilesi
Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra zipten çıkardığınız OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın.

Dead Effect 2, oyuncuyu sonsuz yolculuğuna çıkarmak için hikayeye müthiş bir hareketle zombi dolu bir uzay gemisine sahip bir aksiyon-korku oyunudur. Oyuncunun görevi basittir: Hayatta kalmak ve geminin sistemlerini yahut bileşenlerini geri yüklemek, Dünya’ya geri dönmek. Ayrıca, dev uzay gemisinde ayrı bir efsane oluşturmak için sayısız zorluk ve çeşitli düşmanlarla da yüz yüzelar.

Dead Effect 2 v190205.1922 MOD APK

Dead Effect 2, oyuncuların en yüksek savaş performansına sahip olmak için esnek bir kontrol sistemi ile tüm yolculuğu birinci şahıs bakış açısıyla deneyimlemelerini yarayacak. Oyuncunun yolculuğu bir çok değişik düzeyde ilerler ve her zaman fiziksel etkileşim gerektiren değişik bir dizi görevi mevcuttur. Seviyeye bağlı olarak, oyuncunun görevi farklı olacak ve diğer bir çok özel gelişmenin bunun yanında çeşitli oyun alanları yaratacaktır.

Dead Effect 2 Para Hilesi

Oyunun kontrol mekanizması da esnektir ve müthiş biçimde optimize edilmiştir, bu da oyuncuların bi hayli hızlı depar atmasına yahut silahları sabit bir hızda kontrol etmesine olanak tanır. Oyun bunun bunun yanında, herhangi bir mesafeden zombileri öldürürken mutlak doğruluğa sahip olmaları için yararlı bir işlev olan otomatik ateşleme mekanizmasını da destekler. Bunun yanı sıra, oyuncular karakter sınıflarından birkaç özel beceriyi tercih ederek canavarları stilde alt edebilirler, hatta çevre ile etkileşime geçmek için bir çok eylem yapabilirler.

Dead Effect 2 Mermi Hilesi

Birincisi, çeşitli ve canlı bir biçimde dizayn edilmiş olduklarından, oyunculara dövüş tarzlarını değiştirmeleri için bir çok seçenek sunan silah sistemidir. Oyunun silah ve teçhizat sistemi kapsamlıdır ve bir çok değişik kategoriye ayrılmıştır, bu da oyunculara düzeyleri tamamlamak için daha fazla motivasyon yahut üstünlük sağlar. Lakin, karakter sınıfları yalnızca belirli silahları etkileyerek oyunculara savaşta daha iyi performans sağlar.

Dead Effect 2 apk dayı

Silahlarla karşı karşıya geldirıldığında, ekipman bunun bunun yanında karakterlerde, becerilerde ve genelde savaş performansında bir çok etkileyici iyileştirmeye sahiptir, fakat bunlar silah sisteminden ayrıdır. Ayrıca, oyuncular görevleri bitirdiktan sonra yeni ekipman yahut düşmanlardan rastgele düşüşler alabilirler ve her zaman bir çok rastgele iyileştirmeye sahiptirler. Her ekipman türünün oyuncular için her zaman bir çok sürprizi mevcuttur ve onlara müthiş bir savaşçı oluşturmaları için daha fazla seçenek sunar.

Dead Effect 2 APK Türkçe Yama

Dead Effect 2’nin konusu da bir çok beklenmedik gelişmeye sahip ve oyunculara dev uzay gemisinde maceraya atılırken her zaman bir çok keşif sunuyor. Ayrıca, kilidi açıldığında, tüm konumlar ana üsse bağlanır, bu da oyuncuların seyahat süresinden tasarruf sağlar ve kilidini açmak için sayısız görevi tamamlamak zorunda kalır. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, arsa geliştirme, oyuncuların oyuna daha fazla dalmaları için bir çok şansa sahip olacak.

Dead Effect 2 APK indir

Dead Effect 2, oyuncuların çok sayıda görev yahut konumda onlarla savaşmaları için patronları tehlikelerle ve anormalliklerle dolu tutacak. Bazı özel patronlar bunun bunun yanında oyuncunun savaş performansını iyileştirmek için çevreye güvenir ve işler beklenmedik bir biçimde hızlandığında onları umutsuz hale getirir. Oyun bunun bunun yanında daha cömert ödül sistemlerine sahip olacak ve oyunculara kendilerini sonuna kadar geliştirmeleri için daha fazla potansiyel verecek.

Dead Effect 2 apk hile

Dead Effect 2, oyuncular uzay gemisinde bir çok değişik yerde sayısız mücadeleye girerken fazla fazla öz ve eğlenceye sahip. Ayrıca, oyuncuların bu oyunun belirli türü yahut oynanışı için en iyi deneyimi yaşamaları için yüksek görüntü değeri vaat eden canlı bir 3D grafik motoru kullanır.

Dead Effect 2 indir (MOD, Sınırsız Para / Mermi Hilesi)

Bir önceki android oyun

MetroLand APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın