Dark Riddle 2 Mega Hileli MOD APK [v4.5.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dark Riddle 2 Mega Hileli MOD APK [v4.5.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak PAGA GROUP tarafından yayınlanan 110MB boyutundaki Dark Riddle 2 Mega Hileli MOD APK [v4.5.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Dark Riddle 2 Mega Hileli MOD APK [v4.5.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Dark Riddle 2 Mega Hileli MOD APK [v4.5.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Dark Riddle 2 Mega Hileli MOD APK [v4.5.0]

Dark Riddle 2 Mega Hileli MOD APK [4.5.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zorluklar art arda verilecek ve her birinin üstesinden gelmeye çalışan siz olacaksınız.

Dark Riddle 2 4.5.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sonsuz Elmas hilesi
  2. Devre dışı bırakılan reklamlar
  3. Mod menüsü – aptal komşu, bunun bunun yanında cildi elmalar için satın aldıktan ve taktıktan sonra tüm kaplamaları açın (doğru kilidi açmak için tüm kaplamaların açılmasını beklemeniz, sonrasında kaplamalar menüsünden herhangi bir kaplamayı seçmeniz gerekir).

Dark Riddle 2, şuana dekki en dikkat çekici aksiyon-macera serisinin devamı. Karakter yaratma yolunda yeni ve süslü bir görünümün sonrasında bu oyunun başarılı olmasına yardımcı oldu. Oyun ağır ağır oyuncular için kuvvetli bir sevgi kazandı, aksiyon gösterileri ve hatta heyecan verici maceralardan bahsetmiyorum bile. Bu oyunda oyuncular oyunla sınırlı kalmayacak ve istedikleri her yeri özgürce keşfedecekler.

Dark Riddle 2 v4.5.0 MOD APK

Aslını söylemek gerekirse Dark Riddle 2‘nin başlığı ve çizimleri de size çekiciliğin bir kısmını anlatıyor. Yeni bir macera rengi getirmek, oyunun ulaştığı kuvvetli noktadır. Oyunun hikayesi, yaşlılara yardım etmekten sokakları temizlemeye ve insanlardan kuvvetli bir sevgi yaratmaya kadar her şeyi yapan amatör bir adam ile ilgili. Daha da güzeli, şehirdeki her vatandaş onlara iltifat ederse kıymetli eşyalar alacaklar.

Dark Riddle 2 Kalp Hilesi

Oyunun modern görünümündeki bu sokak köşesi, buranın dostane bir mahalle olduğunu açıkça gösteriyor. Kendi hedeflerinize ulaşmak için yapılması gereken fazla iş var. Oyuncular, eşyaları toplarken, kendilerini etkili bir film ekibinde heyecan verici bir rol oynayabilir ve alabilirler. Ama iyi yaşamak ve çalışmak istiyorsanız, komşuya yardım etmek ve onu tanımak da bir tercih meselesidir.

Dark Riddle 2 Para Hilesi

Yeni bir mahalleye taşındığınızda buradaki hayata alışmak zorunda kalacaksınız. Dark Riddle 2’deki arkadaş canlısı komşuların bunun yanında tacizcilerle yahut sokak satıcılarıyla da tanışıyorsunuz. Şehir soyguncuları da olacak ve o zaman onu yakalayıp yerel polise teslim etme cesaretine sahip olacaksınız. Senin işin hem mahalleni korumak hem de çevrendeki bireylerin kalbini kazanmak.

Dark Riddle 2 Kostüm Hilesi

Zorluklar art arda verilecek ve her birini tamamlayan sizsiniz. Her meydan okuma değişik bir renk ve anlam getirecek; Dark Riddle 2 sizin için her zaman heyecan verici bir oyun alanı yaratacaktır. Zorluklardan gücünüzü ortaya koyabilir ve herkese harika olduğunuzu gösterebilirsiniz. Üstelik her meydan okuma, yalnızca sizin için kıymetli bir eşya olan bir ödülle sona eriyor.

Dark Riddle 2 indir (MOD, Sonsuz Elma Hilesi / Menü MOD)

Bir önceki android oyun

CrashMetal APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın