D-MEN The Defenders Mega Hileli MOD APK [v2.0.301] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

D-MEN The Defenders Mega Hileli MOD APK [v2.0.301] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak ACE GAME INTERNATIONAL LIMITED tarafından yayınlanan 97MB boyutundaki D-MEN The Defenders Mega Hileli MOD APK [v2.0.301] indirme linkini sizler için paylaştık. D-MEN The Defenders Mega Hileli MOD APK [v2.0.301] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve D-MEN The Defenders Mega Hileli MOD APK [v2.0.301] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

D-MEN The Defenders Mega Hileli MOD APK [v2.0.301]

D-MEN The Defenders Mega Hileli MOD APK [2.0.301] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyayı istiladan korumak için tanınmış kahramanlardan bir araya gelen nihai ekibi seçin ve bir araya getirin.

D-MEN The Defenders 2.0.301 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek atışta öldürme hilesi

En kuvvetli TD’ye sahip yeni aksiyon oyunları arıyorsunuz yahut bir çok benzersiz strateji ile kendinizi denemek istiyorsanız, o zaman devrim niteliğinde bir kule savunma oyunu olan D-MEN The Defenders gelmekten çekinmeyin. Burası oyuncuları kanlı savaşlara ve dünyanın her yerinden çağrı bekleyen yüzlerce süper kahramana götürecek bir yer. Her tehditkar canavar dalgasını yenmek için kahramanlarınızla birlikte çalışmak için akıllı stratejiler keşfedin.

D-MEN The Defenders v2.0.301 MOD APK

Bir aksiyon strateji oyunu olduğu için D-MEN The Defenders‘in getirdiği olay örgüsü son derece dramatik. Hikaye, büyük tanrıların dünyasında geçiyor. Canavar şirketi başarılı bir biçimde yok ettikten sonra Hela cehennemden geldi ve onu sonsuza dek yeraltında mühürledi. Ama ne yazık ki, bir gün, Hela bu mührü kırdı, nihai gücünü geri kazandı ve bir kez daha tanrılara saldırmak için planlar yapmaya başladı.

D-MEN The Defenders Hile Apk

Görevinizin süper kahramanları çağırması, büyük bir güce sahip bir süper kahraman ordusu toplaması ve inşa etmesi gerekiyor. Bu tehlikeli güçlerle başa çıkmak için oyuncular, kahramanın tüm kuvvetli yönlerinden yararlanır ve her durumda uygun stratejiler geliştirir. Bu zalim cehennem canavarlarını durdurmak ve yenmek için savaş pozisyonunu uygun biçimde düzenleyin ve bölün.

D-MEN, savunma ve kaleci şeklinde taktiksel oyun getiriyor. Oyun, her biri farklı düzey ve saldırılara sahip birkaç düzeyye ayrılmıştır. Oyuncuların yapması gereken ilk şey, bir süper kahraman kadrosu oluşturmak ve onu stratejilerine uygun dört alt gruba bölmek. Ardından, düşmanın yönünü belirlemek için haritayı takip edin ve arsayı kahramanlara zarar vermek ve üssünüzü korumak için durdurun.

D-MEN The Defenders Para Hilesi

Diğer bir çok aksiyon oyununun aksine, oyuncular bu oyunda bazı zamanlarda doğrudan saldırılar kullanırlar, bunun yerine kahraman düzeni ve düzenleme stratejileri kullanırlar. Birlikleriyle birlikte oyuncuların uzaktan saldırmaya başlamadan önce ortaya çıkmalarını beklemeleri gerekir. Oyuncunun kazanmak için üssü korurken bir çok düzeydeki tüm canavarları yok etmesi gerekiyor.

D-MEN The Defenders Elmas Hilesi

D-MEN’in öne çıkan özelliği, oyunun sunduğu süper kahramanlarda yatıyor. Her kahraman bir çok değişik dünya çapından gelir ve hepsinin benzersiz becerileri mevcuttur. Kaliteye bağlı olarak, her kahraman 1’den 5’e kadar her bir yıldız sayısına bağlıdır – ne kadar çok yıldız, kahramanın gücü o kadar büyük olur. Ayrıca bu kahramanlar oynadıktan sonra kartlarını yükselterek, sahnedeki çabaya ve diğer bir çok güç göstergesine göre kalitelerini otomatik olarak yükseltiyor.

D-MEN The Defenders Altın Hilesi

D-MEN, özel bir süper kahraman ekibine sahip olmanın bunun yanında, farklı niteliklere bölünmüş renk birimleri gibi çok özel donanımlar da ekliyor. Daha yüksek bir oran oluşturmak için oyuncular aynı anda üç parça teçhizatı birleştirebilir. Sadece bu da değil, oyuncular hikaye modu ve meydan okuma klon modu da dahil olmak üzere bir çok değişik oyun modu, özellikle kazanma ve gücünüzü gösterme fırsatınız olan kanlı arenalar ile güçlerini gösteriyorlar.

D-MEN The Defenders Apk indir

Basit karakter kontrolü ile dramatik savaşlara sahiptir, fakat bunun yerine oyuncuların her durumu gözlemlemek ve pozisyonları düzenlemek için keskin bir göze sahip olmasını gerektirir. Ve eşleşen taktiklere sahip ana karakter. Oyuncular savunma taktiklerini seviyorsa ve iyi bir kadro kurabiliyorsa, bu kaçırılmaması gereken bir oyun olacaktır.

D-MEN The Defenders indir (MOD, One Shot Kill)

Bir önceki android oyun

Modern Vehicle Parking APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın