Cuties Sınırsız Ödül Hileli MOD APK [v11.6.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Cuties Sınırsız Ödül Hileli MOD APK [v11.6.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Celtic Spear tarafından yayınlanan 75MB boyutundaki Cuties Sınırsız Ödül Hileli MOD APK [v11.6.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Cuties Sınırsız Ödül Hileli MOD APK [v11.6.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Cuties Sınırsız Ödül Hileli MOD APK [v11.6.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Cuties Sınırsız Ödül Hileli MOD APK [v11.6.0]

Cuties Sınırsız Ödül Hileli MOD APK [11.6.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Cevaplamanız için her zaman kolaydan zorlu düzeylere kadar bulmacalar mevcuttur.

Cuties 11.6.0

APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Ödül Hilesi. Ödülü istediğiniz kadar alın!

Cuties dünyasının kapısını açın (MOD, Sınırsız Ödül)  ve bulmacaları çözmeye, yeni düzeyler çözmeye ve yaratıkların evlerini yeniden inşa etmelerine yardım etmeye başlayın. Yeni özelliklerle klasik bulmaca oyununa dalın; layık ödüller alacaksınız. Bu ödül size ne faydalı oluyor? Hadi birlikte öğrenelim!

Cuties v11.6.0 MOD APK

Sadece keyifli bir oyun değil, Cuties bunun yanı sıra çürümüş ve tozlu bir evin yeniden inşa sürecinin hikayesidir. Görünüşe göre uzun süredir tüylü yaratıklar onu ziyaret etmemişti. Onları temizlemelerine, evi yenilemelerine ve sonra onları almalarına yardım edecek kişi siz olacaksınız. Ama önce, daha fazla jeton ve eşya kazanmak için birkaç şey daha yapmalısın. Misal verilecek olursa, geleneksel yapbozlar oynayarak farklı meyvelerle dolu bir tahtayı çözün, aynı renkteki meyveleri yok ederek toplayın.

Cuties Ödül Hilesi

Bulmacaları çözdükten sonra, ekip belirli miktarda bonus verecek ve bunları alma olasılığınız en yüksek miktarda olan sizsiniz! Alışveriş yapmak için altın kullanın. Tüylü yaratıkların evi için doğru mobilyayı seçmenin zamanı geldi. Evi istediğiniz eşyalarla doldurun. Çok şirinler, değil mi? Onlara yardım etmek için harekete geçelim!

Gördüğünüz gibi, çok fazla kar varken, yaşam belirtisi yok, Cuties’in kurtarılması gerekiyor. Onlara acıyarak bakın; Size verilen görev, kışı atlatmak için sıcak ve korunaklı bir yer bulmalarına yardımcı olmaktır. Altın toplama girişimleri bundan sonra çalışır. Daha fazla ev inşa etmeye devam edin ve daha fazla yaratığa yardım edin. Seni görmekten mutlu olacaklar ve bunu dans ederek gösterecekler. Zeki ve kurnaz yapıları ile altın ve mücevher toplama sürecinde de size çok yardım edeceklardır.

Cuties Para Hilesi

Cevaplamanız için her zaman kolaydan zorlu düzeylere kadar bulmacalar mevcuttur. Bu Cuties’in yaşamının bir parçası. Bireyler içinde mantıklı düşünme ve dayanışmayı geliştirmek için her zaman fırsatlar yaratırlar. Neyi planlıyorlar? Anlamak için yüzlerce düzeyden geçelim. Ve tabi ki, düzenli olarak yeni düzeyler eklenecektir. Hepsinin üstesinden geleceğinizden emin misiniz?

Cuties Apk Hile

En önemli şey yenilikçi düşünme, hızlıluk ve erken kavramadır. Klasik bulmaca oyununa dayalı olarak, aynı meyveleri üç yahut daha fazla meyve içeren bir sıraya yerleştirerek kabiliyetinizi gösterin. Her düzey değişik bir bulmaca olacak. Bakalım sonuçları göz alıcı patlamalar ve her büyük patlamadan sonraki bonus miktarı!

Cuties Apk indir

En keyifli deneyimi yaşayacağınızı ve Cuties’in göndermek istediği mesajı alacağınızı bekliyoruz. Şu anda bir çok platformda ve cihazda mevcut ve müşteriler için sorun yaşamamak için oyun düzenli olarak güncellenecektir. Tüylü yaratıklarınızı inşa etme ve inşa etme süreci güzel sonuçlarla tanınacaktır. Onların dünyasına gelirken en iyi deneyimi yaşamanızı dilerim!

Cuties indir (MOD, Sınırsız Ödül Hilesi)

Bir önceki android oyun

Vegas Crime Simulator 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın