Cube Surfer Elmas Hileli MOD APK [v2.6.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Cube Surfer Elmas Hileli MOD APK [v2.6.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak VOODOO tarafından yayınlanan 121MB boyutundaki Cube Surfer Elmas Hileli MOD APK [v2.6.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Cube Surfer Elmas Hileli MOD APK [v2.6.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Cube Surfer Elmas Hileli MOD APK [v2.6.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Cube Surfer Elmas Hileli MOD APK [v2.6.0]

Cube Surfer Elmas Hileli MOD APK [2.6.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Blokların üzerinden geçmeye çalışın!

Cube Surfer 2.6.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi. Elmas artışı için bişeyler alın.

Voodoo, Aquapark.io, Crown City ve Helix Jump gibi bir kolay bir şekilde ama bağımlılık yapan oyunla tanınan yeni bir yaratıcı geliştiricidir. Şirket sürekli olarak olarak benzersiz oyunlar geliştiriyor ve size son derece enteresan şekillerde ödüller veriyor. Cube Surfer, bir blok üzerinde kaymak için kişiliği kontrol ettiğiniz, yoldaki diğer blokları topladığınız ve bir sürü elmas toplamaya çalıştığınız keyifli bir Voodoo oyunudur. Bu oyunda oyuncular olabilecek olan en yüksek başarıyı elde etmeye çalışacaklar. Cube Surfer bunun yanı sıra Voodoo’nun en bi hayli beğeni alan oyunlarından biridir. Bu oyun alanında, aynı renkteki blokları toplamak için engel parkuru boyunca kayan bir blok üzerinde duran bir kişiliği kontrol edeceksiniz. Bloklar çok yüksek birikecektir. Lakin, önüne geçere çarparsanız yahut yoldaki derin deliklerden geçerseniz, topladığınız bloklar ağır ağır kaybolacaktır.

Cube Surfer v2.6.0 MOD APK

Yolda elmasları toplamanın avantajını yaşayacaksınız. Toplanan her elmas için bir blok kaybedersiniz. Bu nedenle, daha fazla elmas toplamak ve kayda değer başarılar elde etmek için önüne geçerden kaçınmaya ve olabilecek olduğunca çok kare blok biriktirmeye çalışın. Bu elmaslar, blok için hamburger küpleri, karpuz ve kediler gibi yeni görünümlerin kilidini açacak.

Cube Surfer, yeni bir arcade tarzı engel oyunu kategorisine giriyor. Oyunda, oyuncular blokları bir kaykay gibi tercih ederek olabilecek olduğunca çok yol boyunca hareket edecekler. Cube Surfer’daki amacınız, büyük bir blok yığını oluşturmak için olabilecek olduğunca çok küp toplamaktır. Yol boyunca farklı yükseklikte duvarlarla karşılaşacaksınız.

Cube Surfer Apk Android oyun Club

Oynamak için bir çok düzeyye sahip küp Sörfçüler tasarlarlar. İlk olarak, kişiliğinizin ufak sarı bir küp üzerinde kaymasını kontrol edeceksiniz. Yolda, duvar olan önüne geçerle karşılaşacaksınız. Farklı yükseklikler küplerle geçilmelidir. Duvara çarpmamaya çalışarak büyük bir blok yığını oluşturmak için olabilecek olduğunca çok blok toplarken hareket edin.Cube Surfer, zorlukların üstesinden gelirken becerilerinizi ve reflekslerinizi test eder. Ayrıca mor küreleri toplayabilir ve onları küplere dönüştürebilirsiniz. Oyun düzeysi yükseldikçe, düzeylerin zorluğu da artacaktır. Bu nedenle, oyuncuların yoldan çıkmamak için daha dikkatli ve esnek hareket etmesi gerekiyor. Oyun bunun bunun yanında kare bloklardan ve çevreleyen bağlamdan bir araya gelen zengin bir renkli grafik arayüzü sunarak son derece açık bir alan yaratıyor.

Cube Surfer Elmas Hilesi

Engel parkuru oyununu seviyorsanız ve benzersiz bir oyun tarzına sahip bir oyun arıyorsanız, telefonunuza Cube Surfer’ı yükleyip oynamayı deneyin. Çalışma saatleri, stres ve yorgunluktan sonra rahatlamanıza yardım edecek keyifli bir oyun olacak. Cube Surfer’da oyuncunun görevi, önündeki önüne geçeri aşmak için blokları yemektir. Ne kadar akıllıca daha fazla kare blok yiyebilirseniz, o düzeyde kazanma şansınız o kadar yüksek olur. Cube Surfer’ın basit bir oynanışı var. Bu nedenle, çocuklardan yaşlılara kadar her yaş için uygundur.

Cube Surfer’ın oynanışı nispeten basittir. Hareket mesafesindeki kişiliği kontrol etmek için ekranı sola ve sağa hareket ettirmeniz gerekiyor. Yol boyunca, olabilecek olan en yüksek puanı elde etmek için bitiş çizgisine ulaşmak için olabilecek olduğunca çok kare yiyin. Önünüzdeki önüne geçere her çarptığınızda blokları kaybedeceğiz.

Cube Surfer Para Hilesi

Engeli aşmak için yeterli blok yoksa kaybedersiniz ve tekrar oynamak zorunda kalırsınız. Engellerden sonra ne kadar çok aşama oynarsanız, zorluklar o kadar zor olur. Karakteri ustalıkla idare etmenizi ve kontrol etmenizi gerektirir. Her düzeyden sonra elde edilen elmaslar, mağazada yeni bloklar yahut karakterler satın alacak. Yeterli değilse, görüntüleme başına 1000 ekstra elmas almak için reklamı izleyebilirsiniz.

Cube Surfer’da oyuncunun birincil görevi, hedefe ulaşmak için önüne geçeri aşmak için kişiliği hareket ettirmektir. Oyuncunun, kişiliğin konumunu geliştirmek için yığılmış tahta sandıkları kullanması gerekecek. Çünkü önüne geçerin üstesinden gelirken, oyuncunun olabildiğince çok tahta sandık bırakması gerekecek. Karakterin ayaklarının dibinde her zaman ilerlemek için minimum bir tahta sandık olmalıdır.

Cube Surfer APK Dayı

Ayrıca, yolculuğunda oyuncuların mor elmasları toplamaveya dikkat etmesi gerekiyor. Oyuncuların her oyun düzeysinden sonra alabilecekleri ödüllerdir. Hedefe ulaştıktan sonra oyuncular kalan tahta sandıkları tercih ederek oyuncunun alabileceği bonus puanlarını artıracak. Oyuncuların zorlukların üstesinden daha kolay gelmesine ve üstesinden gelmesine yardımcı olmak için, her oyun ekranından önce oyuncular ilk tahta sandıkların sayısını yükseltebilir ve ekran başına verilen elmas sayısını artırabilir. Cube Surfer’da oyuncunun hareket etmesi gereken yol, yalnızca düz bir çizgi olacak basit düzeylerle sanal bir dönüşüme sahip olacak. Lakin, hedefe ulaşmak için oyuncunun her durumda uyum sağlamasını gerektiren dönüşler ve tekmeler içeren ekranlar olacaktır. Oyundaki önüne geçer içinde duvarları koruma, tuğla döndürme ve lav gölü bulunacak. Oyuncunun kaçması gerekecek. Ya da ayak altındaki tahta sandıkların sayısını hesaplayabilirsiniz, bu yüzden onları geçip devam etmek mantıklıdır. Oyunu daha enteresan hale getirmek için, Cube Surfer’da oyuncu, düzeylerde kazanılan elmas puanlarını kullanacak. Karakterler ve tahta sandıkların şekilleri için yeni kostümlerin kilidini açabilirsiniz. Oyuncuların kilidini açıp kullanabileceği sayısız karakter kıyafeti ve tahta sandık görünümü var.

Cube Surfer Hile Apk

Oyunda fon müziği yok. Cube Surfer’daki baskın ses, esas olarak hareket etmekten, bonus puan yemekten yahut önüne geçeri aşmaktan gelir. Basit olmasına rağmen, oyunu daha keyifli ve enteresan hale getirdi.Cube Surfer’ın grafikleri göz alıcı tonlarla göz alıcı. Oyunda keyifli ve tatlı karakterler tasarlarlar. Oyun ekranında değişen sayısız unsur ile oyuncuları sürpriz bir biçimde bekliyor. Oyun çok fazla efekte sahip değil fakat basit efektleriyle Cube Surfer oyuncuları cezbedecek güce sahip.Parkour Race , çılgın yarışlarda binadan binaya atlayacağınız ve rakiplerinize karşı kazanacağınız heyecan verici bir parkour macera sporu simülasyon oyunudur. Parkour Yarışında bulunan oyuncular, karakterlerini kontrol edecek, duvarlardan atlayacak, önüne geçeri aşacak, duvarlara atlayıp vuracak, duvarlara tırmanacak ve doğru bir biçimde inecek. Başarılı ve doğru bir biçimde inerseniz daha bi hayli hızlı bir hıza ulaşırsınız.

Cube Surfer apk indir

Bilhassa oyun sırasında oyuncular kazandıkları ganimeti karakterleri için benzersiz yeni görünümlerin kilidini açmak ve onları süper kahramanlara, örümceklere yahut Son Goku’ya dönüştürmek için kullanabilirler. Parkour Race’in bi hayli basit kontrolleri var, oyuncuların yalnızca ekrana dokunması ve kişiliğin gezinmesine ve doğru pozisyonda inmesine yardımcı olmak için parmaklarını sola ve sağa hareket ettirmesi gerekiyor. Diğer rakiplerin üstesinden gelmek için hız kaydıraklarından yararlanmaya çalışın, tırmanma duvarlarını sınırlayın çünkü bu eylem kişiliğin hızlı yorulmasına ve orijinal hızı önemli ölçüde düşürmesine neden olmaktadır.

Cube Surfer müthiş bir seçimdir ve yumuşak, rahatlatıcı bir oyun arayanlar için uygundur. Oyun, oyuncuların durumları idare ederken kabiliyetli, çevik ve yargılayıcı olmasını gerektirir. Basit zorluklarla dolu ama aynı derecede enteresan maceraları seven biriyseniz. Cube Surfer ile şimdi deneyin.

Cube Surfer indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)

Bir önceki android oyun

Kayıp Ada Patlayan Macera APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın