Cube Escape Case 23 İpucu Hileli MOD APK [v4.2.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Cube Escape Case 23 İpucu Hileli MOD APK [v4.2.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Rusty Lake tarafından yayınlanan 55MB boyutundaki Cube Escape Case 23 İpucu Hileli MOD APK [v4.2.2] indirme linkini sizler için paylaştık. Cube Escape Case 23 İpucu Hileli MOD APK [v4.2.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Cube Escape Case 23 İpucu Hileli MOD APK [v4.2.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Cube Escape Case 23 İpucu Hileli MOD APK [v4.2.2]

Cube Escape Case 23 İpucu Hileli MOD APK [4.2.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular uzun süre kurbanla alakalı tüm bilgi, belge ve videoları bulup toplamaya çalıştılar ve garip ölümü öğrenmek ve istismar etmek için günün her saati kendilerini ofise kilitlediler.

Cube Escape Case 23 4.2.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. İpucu hilesi. Reklam izlemeden ipucu alabilirsiniz.

Cube Escape Case 23, bilinmeyen bir kadının doğal olmayan ölümünü araştırırken profesyonel özel dedektifiniz olmanın kapısını açar. Dedektif Dale Vandermeer olarak enkarne olarak, olay yerinde bulunan tüm alakalı ispatları toplama yetkiniz var. Oradan, var olan diğer gizemli yerleri bulmak için alakalı ayrıntı kısmı analiz edin ve izleyin. Bu keşif size bir çok benzersiz duygu ve deneyim getirmeyi vaat ediyor.

Cube Escape Case 23 v4.2.2 MOD APK

Cube Escape Case 23, hayal gücündeki hadiselerin gerçekleştiği sanal dünya çapında bir oyun olmasına rağmen, oyunun tüm fotoğrafları ve arka planları gerçek hayattan esinlenmiştir. Ressam Lacus Fleo’nun kişiliğinden söz etmek yalnızca hayali bir karakter gibi gözükse de aslında isim Hollanda’da var olan bir gölün adı, yani bilim adamlarının karargahı.

Cube Escape Case 23 İpucu Hilesi

Olağanüstü dedektifin keşfine girerken, müthiş ve bi hayli olağanüstü bir sahne sizi şaşırtıyor. Karakter, uzun yıllar pratikte ilk kez karşı karşıya geldiğı, gelenlerle alakalı garip bir düşünce çizgisiyle konuşmak zorunda kaldı. Önsezi, karaktere burada yalnızca bir ceset değil, temel ipuçlarının olduğunu söyler. Yavaşça kurbana dokunun ve kurbanın ağzındaki kriket görüntüsü görün.

Cube Escape: Case 23 oyna

Eşi benzeri olmayan bir suç mahallini keşfettikten sonra, oyuncu özel bir ceza soruşturmasına girer. Takip eden aylar boyunca, oyuncu olanları saplantı haline getirmeyi bırakamadı ve gözüne takıldı. Oyuncular kurban ile ilgili, Rusty Lake ile ilgili çok soru soruyorlar mı? Oyuncular uzun süre kurbanla alakalı tüm bilgi, belge ve videoları bulup toplamaya çalıştılar ve garip ölümü öğrenmek ve istismar etmek için günün her saati kendilerini ofise kilitlediler.

Cube Escape Case Hile Apk

Oyuncu ipuçlarını bulduktan sonra masasında derin bir uykuveyaldığında bir kez daha anormal unsur yaşandı. Oyuncu uyandığında, kalın belgenin dağınık fotoğraflarınde gördüğü şapelin bu olduğunu görünce şaşkına döner. Neler olduğunu anlamasa da burada ipucu aramaya sürdü.

Cube Escape Case 23 indir (MOD, İpucu Hilesi)

Bir önceki android oyun

Bottle Flip 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın