Türkçe Yama

CS:GO’nun efsanevi haritası Dust 2’de değişikliğe gidildi

CS:GO’nun tanınmış haritası Dust 2’de değişikliğe gidildi, Oyun severler için CS:GO’nun tanınmış haritası Dust 2’de değişikliğe gidildi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde CS:GO’nun tanınmış haritası Dust 2’de değişikliğe gidildi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

CS:GO’nun tanınmış haritası Dust 2’de değişikliğe gidildi

CS:GO – Operasyon Girdap ile birlikte oyuna bir çok yenilik eklenmiş yer alıyor. Çeşitli silah güncellemeleri, özel eşleştirme kuyrukları gibi değişiklikleri de içinde barındıran büyük güncelleme, CS:GO‘nun tanınmış haritası olan Dust 2’ye de mühim bir değişiklik getirdi. Anti-Terörist ekibi, artık ‘mid’den rahat rahat geçebilecek.

CS:GO’nun tanınmış haritası Dust 2’de, değişikliğe gidildi

Terörist tarafının en mühim kozu olan ‘mid’ artık kocaman bir bina ile kaplı. Oyuncuların, artık AWP ile bakıp, kaç birinin B’ye geçip-geçmediğini söyleme devri bitmiş gözüküyor. AWP düellolarıysa, artık ‘dark’ adı verilen bölümden devam edecek. Girdap Operasyonunun getirdiği yeniliklerden bir tanesi olan Dust 2 değişikliği, oyuncular olarak, uzun senelerdır alıştığımız o tanınmış haritanın yapısında, büyük bir değişiklik unsuru yaratmış oldu.

CS:GO'nun efsanevi haritası Dust 2'de, değişikliğe gidildi

Inferno ve Ancient gibi haritalarda da ufak değişiklikler yapılmış olsa da, tanınmış haritanın değişmesi kadar ilgi uyandırmamış gibi gözüküyor. Gelen güncelleme ile birlikte bazı silahların dengelemeleri düzeltilirken, el bombalarının da aynı silahlar gibi verilebilme özelliği de eklenmiş yer alıyor. Eğer klasikleşmiş olan Dust haritasına geniş bir şekilde bir biçimde bakmak isteğe göre, aşağıdaki videoya inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu