Türkçe Yama

Crysis Remastered Trilogy çıkış videosu yayınlandı

Crysis Remastered Trilogy çıkış videosu yayınlandı, Oyun severler için Crysis Remastered Trilogy çıkış videosu yayınlandı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Crysis Remastered Trilogy çıkış videosu yayınlandı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Crysis Remastered Trilogy çıkış videosu yayınlandı

Crytek ilk oyunun Remastered sürümünün ardından geçtiğimiz Haziran ayında sürpriz bir açıklama yapmış ve Crysis Remastered Trilogy paketini duyurmuştu. Beklentiler oyunların sırasıyla çıkması yönünde olurken firma üç oyunun bir arada olduğu bu özel paketin açıklamasuna imza atmıştı. İşte yayınlanma tarihine kısa bir süre kalan bu paketin çıkış videosu dün akşam saatleri civarında yayınlandı. Videoya incelediğimizde sırasıyla üç oyuna dair görüntülere yer verildiğini göze çarpıyor.

Crysis Remastered Trilogy açıklamaldu

Aslını söylemek gerekirse ilk oyun ile birlikte yaşanan bazı belgelerde Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered ifadeleriyle karşılaşmış ve bu oyunların geleceğine kesin gözüyle bakmıştık. 

Serinin üç oyununu yüksek çözünürlük ve yeni grafik ayrıntılarıyla sunacak olan Crysis Remastered Trilogy paketi PC platformu dışında tıpkı ilk oyunda olduğu gibi PS4, Xbox One X ve Nintendo Switch konsollarına gelecek. Tabi PS4 ve Xbox One sürümlerini alırsanız oyunu yeni nesil konsollarınızda da oynayabileceksiniz. Ayrıca PC sürümünün Epic Games Store’a özel olduğunu da hatırlatalım. 15 Ekim’de çıkacak oyunun çıkış videosuna aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu