Türkçe Yama

Crysis 3 Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı

Crysis 3 Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı, Oyun severler için Crysis 3 Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Crysis 3 Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Crysis 3 Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı

Crysis Remastered Trilogy’nin resmi çıkış videosu, bir önceki günlerde yayınlanmıştı. Her üç oyunu da bir anda gösteren çıkış videosunun ardından yalnızca “Crysis 2 Remastered” odaklı yeni bir video daha yayınlanmıştı. Bu sefer ise oyunun çıkışına günler kala “Crysis 3 Remastered” odaklı yeni bir video daha paylaşımı yaptı.

Crysis 3 Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı

Avni Yerli ve Faruk Yerli öncülüğünde hazırlanan Crysis 3: Remastered’ın, özellikle bu sürümü her ne kadar Remastered yapıma ihtiyaç duyulmayan yapım olarak yorumlansa da, 2013 senesinden beri iki nesil atlatan ve halen grafiksel ve fiziksel açıdan günümüz oyunlarına taş çıkaran yapım olarak özelliğini koruyor. 

Hatta o dönem Crytek GmbH’nin CEO’su olan Cevat Yerli, daha Sony PlayStation 4 ile Microsoft Xbox One’ın açıklamalmadığı zamanlarda Crysis 3’ün, yeni nesil oyunlar kadar iyi olacak demişti. Bu durum ilk başta abartılı bulunsa da, aradan geçen bu 8 yıllık zaman diliminde ve sizlerden de gelen bu konuyu destekleyici yorumlar aracılığıyla bu sözün gerçekliliği ispatlanmıştı. Yeni düzenlenmeler ile Crysis 3’ün grafiksel açıdan bu dönemki konsollara da taş çıkaracağını düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu