Türkçe Yama

Crysis 2 Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı

Crysis 2 Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı, Oyun severler için Crysis 2 Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Crysis 2 Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Crysis 2 Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı

Crysis Remastered Trilogy’nin resmi çıkış videosu, bir önceki günlerde yayınlanmıştı. Her üç oyunu da bir anda gösteren çıkış videosunun ardından yalnızca “Crysis 2 Remastered” odaklı yeni bir video daha yayınlandı. 

Crysis 2 Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı

Bu videoda yalnızca yeni Crysis 2’nin nasıl bir şey bulunacağına dair tüm ayrıntıların son halini gözlemleyebilirsiniz. Crysis Remastered Trilogy kapsamı içinde, Crysis 2: Remastered en fazla araştırılan yenilenmiş oyunlardan biri olarak ön plana çıkıyor.

Crytek GmbH’nin, Faruk ve Avni Yerli öncülüğünde yeni nesil konsollar ve günümüz sistemleri için yeniden uyarladığı ve Saber Interactive ortaklığı ile de hazırladığı Crysis Remastered Trilogy, 15 Ekim 2021 tarihinde PC başta olmak üzere yeni ve eski konsollar içerisinde tüm platformlar için piyasadaki yerini alacak.

Firma, Crysis Remastered Trilogy dışında yeni nesil VR oyunu olan The Climb 2 ve ismi halen açıklamalmamış olan AAA kalitede bir oyun üzerinde çalışıyor. Birçok kitle bunun yeni bir Crysis bulunacağına dair yorumlarda yer alırken, diğer kesim ise yeni IP bulunacağı hususunda düşüncelerini ifade ediyor. Tüm bu gelişmeleri Crysis Remastered Trilogy sonrası zamanla göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu