Crypto Idle Miner Para Hileli MOD APK [v1.7.10] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Crypto Idle Miner Para Hileli MOD APK [v1.7.10] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Hora Games tarafından yayınlanan 59MB boyutundaki Crypto Idle Miner Para Hileli MOD APK [v1.7.10] indirme linkini sizler için paylaştık. Crypto Idle Miner Para Hileli MOD APK [v1.7.10] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Crypto Idle Miner Para Hileli MOD APK [v1.7.10] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Crypto Idle Miner Para Hileli MOD APK [v1.7.10]

Crypto Idle Miner Para Hileli MOD APK [1.7.10] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi kripto imparatorluğunuzu yaratın ve nihai Bitcoin Tycoon olun!

Crypto Idle Miner 1.7.10 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız Para hilesi (harcadığınızda azalmaz)

Bitcoin en popüler para birimlerinden biri halini aldı ve olmaya sürdürmekte. Bu para birimi, fiziksel olarak düzenlenmediği, fakat şifrelendiği ve internette dağıtıldığı için özeldir. Bu özelliğinden dolayı, teknoloji ile ilgili çok fazla bilgisi olan bir çok insanı kendine çekiyor. Hiçbir şey yapmanıza gerek yok, internet üzerinden bu para birimini toplamak için kuvvetli işlemcilere sahip bilgisayarlar kullanmanız yeterli. Genelde kripto para olarak adlandırılır. Crypto Idle Miner – Bitcoin Tycoon, oyuncuların bilgisayar mühendisi olmalarını ve bu kaynaktan yararlanarak zengin olmalarını sağlayan bir emülatördür.

Crypto Idle Miner v1.7.10 MOD APK

Genelde bu oyunlar çok benzersiz değildir, yalnızca gerçek endüstriler etrafında döner. Oyuncular için en yeni ve heyecan verici deneyimi getiren oyunlardan birini yapın. “Crypto Idle Miner – Bitcoin Tycoon” size sağlam bir temel sağlar. Bir sonraki rota kararınıza bağlıdır. Başarınız, kendi kripto imparatorluğunuzu kurmaktır. Oyuncular, bir çok süper bilgisayarı ve bir dizi ileri gelen mühendisi içeren devasa bir fabrikaya elde ederek son derece zengin olacaklar.

Crypto Idle Miner Para Hilesi

Boşta tıklama simülasyon türünde Crypto Idle Miner. Nihai zengin olma hedefinize ulaşmak için son derece zorlu bir zamandan geçmeniz gerekecek. İlk başta, oyuncu yalnızca kripto madenciliği için kullanılan bi hayli ufak bir tesise sahip olabilir. Başlangıçta her şey bi hayli basit ve sahip olduğunuz para bi hayli yavaş artıyor. Bu aşamanın en büyük önceliği, oyuncuların kripto para birimi büyümelerini hızlandırmasıdır. Boşta kalan bir oyunun doğası gereği, oyunda sürekli olarak çevrimiçi olmanıza gerek yoktur, fakat yine de her zamanki gibi çalışır. Bu, oyunda harekete geçmenize gerek olmadığı ve varlıklarınızın otomatik olarak artacağı manasına gelmektedir. Orta düzey artış düzeysi, daha yüksek düzeylere yükseltip yükseltmediğinize bağlı olarak daha azdır.

Crypto Idle Miner Hile Apk

Bu oyuna kendinizin katılması tıpkı bir yatırımcı gibidir. Bu, paranızı insan gücüne ve malzemeye yatırım yapmak için kullanacağınız manasına gelmektedir. Çalışanlarınız bunun bunun yanında verileri analiz edecek ve yatırım hususunda tavsiyelerde bulunacaktır. Oyuncu, en büyük getiriyi elde etmek için ne zaman harekete geçeceğine nereye yatırım yapacağına karar vermek zorunda kalacaktır. Bunun yanında oyuncular, siz çevrimdışıyken çalışabilmeleri ve para kazanabilmeleri için analitik mühendisler, güvenilir çalışanlar kiralamak zorunda kalacaklar.

Idle Miner APK Dayı

Ayrıca, bir çok değişik şeyi de yükseltmeniz gerekiyor. Örnekler, Bitcoin madenciliği yapmak ve bunları diğer kurumlarla değiştirmek için kullanılan bilgisayarlardır. Günlerce durmaksızın çalışabilen kuvvetli bir bilgisayar, Bitcoin madenciliği yapmak için yeterli kapasiteye sahip olabilir. Şirketiniz büyüyüp zenginleştikten sonra oyuncuların fiziksel altyapılarını yükseltmeleri gerekiyor. 

Crypto Idle Miner apk indir

Analiz etme, depolama, takas etme gibi şeyleri yapabilmeleri için değişik binalar inşa edin. Oyunun oyuncu sistemi, birden fazla oyuncunun birbirleriyle Bitcoin alışverişinde bulunabileceği sanal bir pazar oluşturmak için çok çeşitlidir. Bu gerçekten fazla eğitici bir oyun.

Crypto Idle Miner indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Kick The Buddy Remastered APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın