Crush Them All Level Hileli MOD APK [v1.7.910] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Crush Them All Level Hileli MOD APK [v1.7.910] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Imperia Online JSC tarafından yayınlanan 122MB boyutundaki Crush Them All Level Hileli MOD APK [v1.7.910] indirme linkini sizler için paylaştık. Crush Them All Level Hileli MOD APK [v1.7.910] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Crush Them All Level Hileli MOD APK [v1.7.910] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Crush Them All Level Hileli MOD APK [v1.7.910]

Crush Them All Level Hileli MOD APK [1.7.910] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kahramanlar toplayın ve Kötülüğün güçlerini ezmek için yenilmez bir ordu kurun.

Crush Them All 1.7.910

APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

 1. Ücretsiz Level Atlama Hilesi
 2. Modu kötüye kullanmayın. Yeni hesap ve Hero lvl 900 ile test ediyorum. 24 saat sonra yasak yok.
 3. Etaptan 100 lvl fazla basit bir şekilde kazanmak için yeterli gelmektedir.
 4. Para Hilesi, Hasar Hilesi yahut Skill Hilesi istemeyin. Anında yasaklanıyor.

Ban riski nasıl azaltılır?

 1. Blue Stack kullanıyorum. (EMU’da Adım 1-3)
 2. Google hesabınızla oturum açın.
 3. Hepsini yükleyin
 4. Oyunda. Ayarı açın ve google play’inizle senkronize edin.

(Telefonunuzda/cihazınızda Adım 4-6)

 1. Hepsini cep telefonunuza yeniden yükleyin.
 2. “Yasaklandınız” açılır penceresini kapatın.
 3. Bitti. Tekrar yeni bir save ile ekranlara geleceksınız.

Boşta oyun üzerinde çalışan rol yapma oyunları, oyuncular için gerçekten çekici. Çünkü temelde onları rahatlatan birden fazla şeyle karşılaşıyor. Rol yapma oyununa bi hayli benzer, fakat yalnızca kontrol mekanizması en rahat olacak biçimde ayarlanmıştır, ekranda çok fazla manipülasyona gerek yoktur. Bu, oyun endüstrisinde bi hayli övgüye değer bir adım çünkü çok meşgul olan ve hala eğlendirmek isteyenlere hizmet edecek.

Crush Them All v1.7.910 MOD APK

Crush Them All, dünya çapındaki bir çok oyun tutkununun dikkatini çekmek için tam anlamıyla bu ihtiyacı karşılar. 1 milyondan fazla kişi bu ürünü beğendi; şimdi bu zorlu yolculuğa devam etme sırası sizde. Oyuna giriş yaptığınızda etrafınızdaki tüm unsurlarla basit bir şekilde ilgilenebiliyorsunuz çünkü temelde oyuncuların çok fazla ilgilenmesini gerektirmiyor. Sadece kahramanını istediğin pozisyona getir ve sonra onunla savaşmasına izin ver. şaka! Oyuna başlayıp banyo yapıp bir şeyler yiyebilirsiniz, geri gelin, kişiliğiniz baskın duruma geldi. Kahramanlarınız da zayıf değil. Savaş sırasında bu karakterler bunun yanı sıra rakipten düşen tüm eşyaları da toplayabilmektedir.

Crush Them All Level Hilesi

Crush Them All, sizin için savaşacak kahramanları toplayabileceğiniz gerçek bir rol yapma oyunudur. Birçok durumda savaşabilecek değişik bireysel beceriler getiriyorlar. Kahramanları toplamak, yakında zamanda onlara sahip olabileceğiniz an meselesidir. Lakin sorun, bu insanları savaştaki güçlerini en üst düzeye çıkaracak biçimde nasıl ayarlayacakları. Favori bir kadro tespit ettiyseniz, onları mağazada sürekli olarak olarak yükseltmekten çekinmeyin. Aldıkları eserleri hatırlıyor musun? Takımı taşıyabilmeleri için en sevdiğiniz karakterler için en enerjik karakterleri donatın.

Crush Them All Para Hilesi

Bu oyunun çalışma mekanizması son derece basit, gerçek bir boşta oyun. Oyuncunun oynama işlemi sırasında yapacağı tek bir işlem, tek parmakla ekrana dokunmaktır. Tüm kahramanlarınız otomatik olarak vuracak ve oyuncuların becerilerini her zaman gerçek zamanlı olarak yükseltmek için ekranın altındaki parametrelerle iletişim kurmaları yeterli. Bunun bunun yanında oyuncular, dizin üzerinde bulunan hamlelere dokunabiliyor. Hemen konuşlandıracaklar ve sizin için savaşacaklar.

Crush Them All Apk Hile

Kişisel savaşlar, tabi ki, bir çok oyuncunun kendileri için seçtikleridir. Lakin bu temel rejimin dışında hala bir çok birinin beklediği lonca savaşları var. Arkadaşlarınızı bu kanlı savaşa yönlendireceksiniz. Kesinlikle, bu moddaki patronlar her zaman daha kuvvetli ve yok edilmesi daha zor. Lakin bir çok insanın sinerjik ruhu ve yeni donanmış güçleri de kazanacaktır. 

Crush Them All Apk indir

Ayrıca, “Crush Them All”, oyuncuların düşmanlarla savaşmak için kendi öğelerini üretmelerine de olanak tanır. Pek çok oyuncunun size uygun kuvvetli ve dövüş stiline sahip karakterler yaratmasına yardım edecektır.

Crush Them All indir (MOD, Level Hilesi)

Bir önceki android oyun

LabBuster APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın