Criminal Case Pacific Bay Para / Yıldız Hileli MOD APK [v2.38.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Criminal Case Pacific Bay Para / Yıldız Hileli MOD APK [v2.38.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Pretty Simple tarafından yayınlanan 72MB boyutundaki Criminal Case Pacific Bay Para / Yıldız Hileli MOD APK [v2.38.2] indirme linkini sizler için paylaştık. Criminal Case Pacific Bay Para / Yıldız Hileli MOD APK [v2.38.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Criminal Case Pacific Bay Para / Yıldız Hileli MOD APK [v2.38.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Criminal Case Pacific Bay Para / Yıldız Hileli MOD APK [v2.38.2]

Criminal Case Pacific Bay Para / Yıldız Hileli MOD APK [2.38.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. bir dedektife dönüşmeyi hayal edin.

Criminal Case Pacific Bay 2.38.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız Yıldız hilesi
  3. Sınırsız enerji hilesi

NOT: Facebook hesabınızla giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızdaki Facebook uygulamasını silip oyun içinden giriş yapınız. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.

Criminal Case Pacific Bay ile oyuncu, cennet olarak kabul gören muhteşem bir şehre taşınacak, fakat burada acımasız cinayetler var. Tehlikeli vakaları keşfetmek ve araştırmak için kendi yönteminizde kabiliyetli bir dedektif olarak, görevleriniz olabilecek olan en kısa bir sürede ispatları ve delilleri bulmak, böylece vakayı çözüp arkasındaki katili tutuklamaktır. Criminal Case: Pacific Bay, oyunculara gerçekçi ve titiz oynanışla son derece heyecanlı olma hissi veriyor. Çok sayıda düzeynin bunun yanında oyun, oyuncuları bir sürprizden diğerine, durumdan duruma götürecek.

Criminal Case Pacific Bay v2.38.2 MOD APK

Oyuncuların dikkatli olmasını ve oyuna ve her farklı oyun düzeysine bi hayli hızlı bir biçimde adapte olmasını gerektirir. Oyunun verdiği poblemleri daha bi hayli hızlı çözmek için oyundaki karakterlerle etkileşim kurarak onların kim olduklarını ve arkalarındaki hikayeyi daha iyi anlayabilirsiniz. Bu iyi nitelikleriyle Criminal Case Pacific Bay, gizli nesne türünün takipçilerinin kaçıramayacakları bir oyun halini aldı.

Criminal Case Pacific Bay Para Hilesi

Aynı gizli nesne türündeki çoğu oyun gibi, Criminal Case Pacific Bay da son derece göz alıcı bir 2.5D grafik platformu sunuyor. Oyundaki nesneler ve araçlar çok gerçekçi bir biçimde yeniden üretiliyor ve bu da oyuncuları son derece heyecanlandırıyor. Süslü bir grafik arka planı olmasına rağmen, oyun ortak bir konfigürasyon gerektiriyor. Oyunu herhangi bir mobil cihaza indirebilirsiniz. Bring Criminal Case: Pacific Bay, cep telefonu kullanıcıları için en erişilebilir oyunlardan biri halini aldı.

Criminal Case Pacific Bay Yıldız Hilesi

Criminal Case: Pacific Bay’in müziklerini, araştırırken oyundaki sahneye, dramatik müzik parçalarına bağlı olarak farklı temalarda müzik parçaları deneyimleyeceksiniz. Oyundaki karakterlerle etkileşime girerken, bunlar olabileceken aynı türden birkaç oyunun yapabileceği şeylerden biridir.

Criminal Case Pacific Bay Enerji Hilesi

Criminal Case Pacific Bay de oyuncular tarafından enteresan bir hikayeye elde ederek kabul ediliyor. Oyuncular, yüzlerce farklı düzeyde oyunun öyküsünü keşfedebilir ve öğrenebilir. Çekici ve sınır tanımayan ayrıntılar, oyuncuya çekici geldiğini hissettirir. Bu, Criminal Case: Pacific Bay’i, aynı türde yalnızca oyun oynamaya odaklanan diğer oyunların aksine, en enteresan hikayelere sahip gizli nesne oyunlarından biri yapar.

Criminal Case Pacific Bay hile apk

Oyunda bunun bunun yanında oyun içi satın alma sistemi yer alıyor; Oyun içi parayı yardım olarak eşya satın almak için kullanabilirsiniz. Mücadele düzeylerini oynarken, bu yardım faydalı olacaktır. Seviyeleri daha kolay geçmenize yardımcı olmaktadır.

Criminal Case: Pacific Bay APK Son Sürüm

Bunun yanında, oyunda hala bazı eksik noktalar var ve arada bir Criminal Case: Pacific Bay deneyimini rahatsız ediyor. Lakin geliştirici bunu anlıyor, bundan dolayı oyuncuya en keyifli deneyimi sunmak için yaşanan hataları düzeltmek için her zaman sürekli olarak güncellemeler yayınlıyorlar. Belki Criminal Case: Pacific Bay, gizli nesne oyun türünün en iyi oyunlarından biridir; Akıllı telefon kullanıcısıysanız ve stresli çalışma saatleri civarından sonra dinlenmek için oyunlara gereksiniminiz varsa, Criminal Case: Pacific Bay’i kaçırmamalısınız.

Criminal Case: Pacific Bay APK Dayı

Criminal Case Pacific Bay, adli tıp işine ve cinayet vakalarında kolluk kuvvetlerinin zorlu çalışmalarına dair bir algı sağlıyor. Birincil sahne, müthiş derecede zararlı suçlularla uğraşan Grimsborough şehri içinde. Son olaylarda, bir çok zararsız insan öldürüldü. Bunun yanında, sakinlerin güvenlik sürücüsü, son katili aramak için fırsat toplayabilecek bir kişiyi kaçırıyor.

Criminal Case Pacific Bay Apk indir

Güzel dedektif için birincil sorun, şehrin kapısında katledilen genç bir kızdır. Tam burada, soruşturmaya hizmet edecek ipuçlarını aramanız gerekecek. Cesetleri ve silahları keşfetmeye başlayalım. Hayati değerlendirme ve numune alma için laboratuvara gönderilmeleri gerekir. Fail acemiyse, parmak izlerini, kanı yahut gözeneklere, cilde, tırnaklara ve saça karşılık gelen doku hücrelerini ortadan kaldırabilir. Böylelikle, şehirdeki sakinlerin detaylarını almak için polis sürüşü ile karıştırıldığında, kimliğini keşfedeceksiniz.

Criminal Case: Pacific Bay, oyna

Bunun yanında, fail daha akıllıysa, bir kapatma adımıyla sonuçlanabilme kabiliyetine sahip olmak için ekstra işlemlerden geçmeniz gerekir. Laboratuvar çalışanları, hastanın nasıl öldürüldüğüne ilişkin bazı bilgiler sunacak. Katil solak yahut sağlaktı. Sistemin olay yerine bakmanızı gerektirdiği araçlarla karıştırılan şerif, suçluları araştırmanıza ve imar etmenize yardım edecektır. Bunlar genelde kanlı materyallerdir, hastayla temas edilen nesneleri incelemek için posta kutuları yahut bilgi iletebilecek bir şeydir.

Criminal Case Pacific Bay indir (MOD, Sınırsız Para/Yıldız/Enerji Hilesi)

Bir önceki android oyun

Fun Race 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın