CrashMetal Mega Hileli MOD APK [v2.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

CrashMetal Mega Hileli MOD APK [v2.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak CRAZY.DEVS tarafından yayınlanan 214MB boyutundaki CrashMetal Mega Hileli MOD APK [v2.0] indirme linkini sizler için paylaştık. CrashMetal Mega Hileli MOD APK [v2.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve CrashMetal Mega Hileli MOD APK [v2.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

CrashMetal Mega Hileli MOD APK [v2.0]

CrashMetal Mega Hileli MOD APK [2.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular yarış arabasını sol, sağ, gaz ve fren butonları ile üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecekler.

CrashMetal 2.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi
  2. Yakıt Hilesi
  3. Araba Hilesi. Kilitler Açık

CrashMetal, oyuncuların kendileri için doğru olan oyun modunu seçebilecekleri bir açık dünya hibrit yarış oyunudur. Güzel grafiklerle şehirde neler olup bittiğini keşfetmekte yahut diğer rakiplerle ateşli yarışlara katılmakta özgür olacaklar. Aynı zamanda etkileyici görünüme ve çeşitli renk efektlerine sahip araçlar bulacak ve bunları dilediğiniz gibi özelleştirebileceksiniz.

CrashMetal v2.0 MOD APK

Oyuncular, CrashMetal‘de tamamen göz alıcı ve modern tasarımlı bir dünyayı deneyimleyecekler. Etkileyici aracınızla geçebileceğiniz bir çok yolu olan uçsuz bucaksız şehri göreceksiniz. Aynı zamanda, yolun her iki tarafında, size müthiş bir yarış deneyimi yaşatan ve gözlerini ondan almalarını zorlaştıran tam aydınlatma efektlerine sahip binalar var. Yani, hızı seven bir oyuncuysanız, bu müthiş bir seçimdir.

CrashMetal Para Hilesi

Oyuncular yarış arabasını sol, sağ, gaz ve fren butonları ile üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecekler, böylece hızı kontrol edebilecekler ve düşünebilecekleri performanslara sahip olacaklar. Aynı zamanda oyuncular oyunu deneyimledikçe etkileyici binaların bunun yanında oyuncuların dikkat etmesi gereken iki unsur olacak. İlk unsur, oyuncunun ekranın sol tarafında bakacağı şehir haritası ve yarışırken karşınıza çıkan yön okudur.

CrashMetal Araba Hilesi

CrashMetal’de oyuncular yarışa odaklanmış iki oyun bulacaklar, fakat deneyim farklı olacak. Spesifik olarak, oyuncuların keşfedeceği ilk oyun, açık bir dünya çapında yarışmaktır. Bu yarış tamamen ücretsizdir, ne istersen yapabilirsin. Bu, gözlerinizin önünde kocaman bir dünya olduğunda ve sınırlarını yahut sahip olduğu güzellik gibi bir çok şeyi merak ettiğinizde çok mantıklı geliyor. Yani bu bir çok insanın seveceği bir özellik.

CrashMetal Yakıt Hilesi

Serbestçe yarışmanın bunun yanında, bu oyunu ana ekrana geçmeden diğer rakiplerle de deneyimleyebilirsiniz. Maça katılmak harita üzerindeyken tamamen basit, bazı renkli noktalar olacak. Bu alanlara gitmeniz ve tamamen hafif bir daire görmeniz gerekecek. Yani bu ışığa gidiyorsunuz ve oyuna girme komutunu göreceksiniz. Tek yapmanız gereken Başlat’a basmak ve oyun ekranı hemen değişecek.

CrashMetal Hile Apk

Bir noktada toplanmış diğer rakipleri göreceksiniz ve geri sayım başlıyor. Başlamak için bir sinyal geldiğinde, arabanızı dümdüz ileri sürecek ve kalan rakipleri alt etmeye çalışacaksınız. Ayrıca, ne zaman döneceğinizi size bildiren ve hangilerinin haritayla uyumlu bulunacağını gösteren yön oklarını da göreceksiniz. Oradan, belirli yarışlarda kazanan oyuncu olmanın bir yolunu bulacaksınız.

CrashMetal Apk indir

CrashMetal’de para kazandıktan sonra oyunda satın alabileceğiniz bir çok şeyi bulacaksınızdır. İlk unsur, heyecan verici aydınlatma efektlerine sahip etkileyici görünüme sahip otomobillerdir. İkinci faktör ise aracın herhangi bir pozisyonunda beğendiğiniz bazı unsurları çizebilmeniz ve oyun bunun bunun yanında yeni çizimler ekleyebileceğiniz yerleri seçmenize de izin verecek. Ayrıca oyunu kazanmak için kesinlikle arabanızın performansını arttırmayı da göz ardı edemeyeceksiniz.

CrashMetal indir (MOD, Sınırsız Araba / Benzin / Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Knights Fight Medieval Arena APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın