Craftheim – Oduncu Adası Para Hileli MOD APK [v2.5.5] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Craftheim – Oduncu Adası Para Hileli MOD APK [v2.5.5] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak CASUAL AZUR GAMES tarafından yayınlanan 45MB boyutundaki Craftheim – Oduncu Adası Para Hileli MOD APK [v2.5.5] indirme linkini sizler için paylaştık. Craftheim – Oduncu Adası Para Hileli MOD APK [v2.5.5] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Craftheim – Oduncu Adası Para Hileli MOD APK [v2.5.5] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Craftheim – Oduncu Adası Para Hileli MOD APK [v2.5.5]

Craftheim – Oduncu Adası Para Hileli MOD APK [2.5.5] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların kendi evlerini geliştirmelerine, odun kesmelerine, yeni adaları keşfetmelerine ve daha birden fazla şeye olanak tanır.

Craftheim – Oduncu Adası 2.5.5 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alımlar

Craftheim – Oduncu Adası, Simülasyon türünün hayranıysanız, bugün bir sürü oyun size göre. Artık araba simülasyon oyunlarından keçi simülatörüne kadar bir çok keyifli simülasyon oyunu bulacaksınız. Bu oyunlar herkes için değil çünkü bazıları onları sıkıcı bulabilir, fakat hayranlar kesinlikle onları sevecektir. Minecraft’a benzer bir oyun arıyorsanız, Craftheim en yakın oyundur. Bu oyun, doğramak için çok fazla odun bulduğunuz için bir adada kalmanıza izin verir.

Craftheim – Oduncu Adası v2.5.5 MOD APK

Craftheim – Oduncu Adası, doğrama becerilerinizi test eden bir oyundur, çünkü yapmanız gereken tek şey bu. Burada topladığınız ahşabı pazara satarak bir çok şey için kullanabileceğiniz paralar kazanabilirsiniz. Daha sonra daha fazla adanın kilidini açabilir, evler, yapılar, köprüler ve daha fazlasını oluşturabilirsiniz. Eğlenmek ve yapabileceğiniz en muhteşem ada yaşamını yaratmaktan başka bir amacınız yok. Çiftliğinizi daha bi hayli hızlı inşa etmenize yardım edecek yeni kütükler tutmanın keyfini çıkarın!

Craftheim – Oduncu Adası Para Hilesi

Simülasyon türünün hayranları bugün bu kategori altında çeşitli oyunların keyfini çıkarıyor. Pek çok geliştirici tarafından yaratıldığı için şu anda bu tür altında benzersiz oyunlar bulacaksınızdır. İndirmesi ve oynaması kolay ve bi hayli hızlı olduğu için burada oynayacak bir çok oyununuz olduğunu göreceksiniz.

Craftheim apk hile

Craftheim ile çağların en muhteşem oyununun tadını çıkarabilirsiniz! Burada, her zaman yaşamak istediğiniz ada yaşamının tadını çıkarabileceksiniz. Burada, odun gibi kaynakları elde etmek için olabildiğince çok ağaç kesebilirsin. Daha sonra bu kaynakları piyasada para karşılığında takas edebilirsiniz, böylece bir çok araziyi yükseltebilir ve kilidini açabilirsiniz. Burada bir çok adaya gidebilir ve kendinize en iyi evi inşa edebilirsiniz!

Craftheim apk oyun indir club

Bu oyunun tadını çıkarmak basittir, çünkü tek yapmanız gereken ağaçları tekrar tekrar kesmek ve yaratmaktır. Daha fazla odun toplamanıza yardımcı olması için kaydediciler de kiralayabilirsiniz.

Bugün Craftheim ile yapabileceğiniz birden fazla harika şey var. Burada odun kesebilir ve evler uygulayabilirsiniz! Ada yaşamının tadını çıkarın – Bugün sizi sonuna kadar zorlayacak birden fazla keyifli oyun var. Ada yaşamından hoşlanıyorsanız, Family Island, Lost Island gibi oyunları indirmekte özgürsünüz; Ocean is Home, Pixie Island, Island War ve çok daha yükseksı.

Craftheim apk para hilesi

Adada tamamen yalnız bir hayat yaşamanıza izin veren hayatta kalma oyunları da var. Lakin Craftheim, kendi evinizi yaratmak için odun kesmenizi sağladığı için benzersiz bir oyundur! Bu keyifli oyunda göreviniz, gurur duyabileceğiniz kendi ada yaşamınızı yaratmaktır. Bunu yapmak için bugün farklı adalara dağılmış çok sayıda ağaç kesebileceksiniz. Ardından, ahşabı başka şeyler için kullanabileceğiniz para karşılığında takas edebilirsiniz.

Craftheim – Oduncu Adası Apk indir

Gücünüzü, hızınızı ve doğrama oranınızı yükseltmek için kendi evinizi ve hatta yükseltmeleri oluşturmakta özgürsünüz. İşinizi sonsuz derecede kolaylaştırmak için oduncular da kiralayabilirsiniz! Yeni arazileri keşfedin – Craftheim’da bugün yeni arazi türlerini keşfetmekte özgürsünüz. Her ada, bugün özgürce kesebileceğiniz çok sayıda ağaç türüyle doludur.

Craftheim apk dayı

Daha sonra silahınızı tercih ederek indirdiğiniz odunları keserek çok fazla odun toplayabilirsiniz. Bu oyunda belirli sayıda jeton ödeyerek yeni konumların kilidini açabilirsiniz. Kes ve sat – Burada, bugün çeşitli yerlerde yetiştikleri kadar çok ağaç kesmekte özgürsünüz. Bugün çok fazla odun olduğu için burada durmadan odun toplayabileceksiniz.

Craftheim – Oduncu Adası Altın Hilesi

Mümkün olduğu kadar çok odun kesmekten çekinmeyin, hatta onları burada para kazanmak için satabilirsiniz. Yükseltmeler, günlükçü kiralama ve daha fazlası gibi bir çok şey yapmak için paranızı kullanabileceksiniz. Evler yaratın – Craftheim’da, bugün hayattan zevk almanızı yarayacak evler yaratmakta özgürsünüz.

Craftheim Odun Hilesi

Gerekli ahşabı alarak burada kilidini açabileceğiniz farklı ev türleri mevcuttur. Burada daha fazla odun toplayıp köprüler oluşturdukça diğer adalara gitmekte özgürsünüz. Yükseltmeler ve görünümler – Burada gücünüzü, hızınızı ve doğrama oranınızı yükseltebilirsiniz! Ayrıca, daha fazla odun toplamanıza yardımcı olması için kaydediciler de kiralayabilirsiniz.

Craftheim – Oduncu Adası indir (MOD, Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Online Soccer Manager (OSM) 21/22 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın