Çöp Adam Savaş Dövüşü Apk Download

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Çöp Adam Savaş Dövüşü Apk Download, APK uygulama sitemizde Çöp Adam Savaş Dövüşü Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. Çöp Adam Savaş Dövüşü Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

Çöp Adam Savaş Dövüşü Apk Download

Çöp Adam Savaş Dövüşü Apk Download

Çöp Adam Savaş Dövüşü, en iyi savaş aksiyon rol yapma oyunudur.
Düşmanlara karşı savaşarak, tüm dünyayı sakınan Stickman kahramanlarından birisiniz. Arenada hayatta kalmak için savaşın. Oyun oynamayı seven herkes bu oyunun süratli kullanımından ve enteresan özelliklerinden etkilenecek.
Fighters bağımlılık meydana getiren bir oyun bundan dolayı siz kazandıkça düşmanlar güçlerini artıracak. Ninja Black vb. Patronlarla savaşmak isteyenler, kabiliyetlerini en üst düzeyye çıkarmak zorunda kalabilirler. Hem yükseltmelerden bununla birlikte çöp adam kahramanlarından hoşlanıyorsanız, oynayabileceğiniz en iyi aksiyon dövüş oyunudur.
????NASIL OYNANIR
???? Engellerden kaçının ve kırmızı çöp adamı oklarla hareket ettirin.
???? Bir canavar sıhhat çubuğunun sonuna vardığında, sağdaki kılıç simgesine peş peşe dokunun
???? Seyahat ederken silahlarla karşı karşıya kalabilirsiniz, bundan dolayı daha çok güç kazanmak için onları topladığınızdan inanın!
???? Anahtarın kapıyı açması için gömü sandığını bulmanız gerekecek.

????BİLEŞENLER
???? Grafikler, efektler ve seslerin kapsamlı ve harika bir kombinasyonu var.

Çöp Adam Savaş Dövüşü Apk Full indir

???? Kullanıcılar, oyunu devamlı olarak geliştirebilmemiz ve olabilecek olan en iyi halde deneyimlemelerini sağlamak maksadıyla yeni düzeyler ekleme mevzusunda bilgi sahibi olabilmemiz için bize her zaman geri bildirimde bulunabilirler. Stick Warriorsta şuana dek bulunan en basit test
Bu karakterlerde ultra içgüdüler mevcuttur.
Oyun basit ve oynaması basittir.
Saiyanzın dönüşümü müthiş.
Stickman Warriors Süper Gölge Dövüşü ile dünya çapında milyonlarca oyuncuya meydan okuyunuz!

???????? TikiPicky oyunları ile herkes yaratıcı ve eğitici aktiviteler yaşayabilir. İnsanları iyi bir rol oynama ile eğlendirmek için elimizden geleni yapacağız. Sunacağımız karikatürize ve realist ürünler bi hayli keyifli ve keyifli olacak. ????
Oyunlarımızı incelemek, tercihleriniz ile alakalı bize bilgi verdiği ve bizi daha iyi hale getirmiş olduğu için mühimdir. Bir sorununuz var ise, en kısa müddette çözmeye ve 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. ????
Bize Ulaşın
[email protected]

Bir cevap yazın