çöp adam pokey atlama Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

çöp adam pokey atlama Apk İndir, APK uygulama sitemizde çöp adam pokey atlama Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. çöp adam pokey atlama Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

çöp adam pokey atlama Apk İndir

çöp adam pokey atlama Apk İndir

Stickman pokey jump arcade oyunlarında çöp adamınızı olabildiğince yükseğe dürtmeye ve fiske atmaya çalışın. Dağa tırmanmak için çöp adamınızı olabildiğince yükseğe götürmelisiniz. Maceracı çöp erkek, dağa tırmandıktan sonra yere düşmeden önce paraşüt atlamanız ve açmanız gerekiyor, aksi takdirde stickman pokey jump aksiyon oyunlarını kaybedersiniz. Çöp adamınızı pokey atlama maceranızı daha zorlu hale getirmek için kayalar, kar, ahşap kütükler ve daha pek oldukca şey şeklinde tüm önüne geçeri ve önüne geçeri aşmaya çalışın.

Dürtmek çöp erkek kanca oynamak için Sadece parmaklarınızı tutun. Daha fazla mesafe isabet merkezi için çöp adamı dürtmeye çalışın. Gücü etkinleştirmek için güç toplayın ve dağdaki önüne geçeri patlatın. Uzun atlayışlar için altın taşlar ve oldukca daha fazlası benzer biçimde birden fazla kuvvetlendirici var.

çöp adam pokey atlama Apk Full indir

Kendi çözümünüzü bulacaksınızdır, bu yüzden yaratıcı olun ve bir stickman pokey jumper olarak zorluklara girmekten korkmayın.

Paraşütle Atlama Üzerine Yığın, Çöp Adam ile yeni bir arcade oyunu, En bağımlılık icra eden sopa dürtme oyunu, süper keyifli ve bağımlılık yapıcı tek dokunuşla hiper huzurlu oyun sizi bekliyor! Ekrana basın ve matbu tutun ve çöp adamın önüne geçere dokunmadan yukarı çıkmasına ve dağa tırmanmasına izin verin! Oynamak için tek yapmanız ihtiyaç duyulan ekrana baş parmağınızı yerleştirip bırakmak. Çöp adam pokey oyununda, puan kazandıkça ve kazandıkça zorluk düzeysi artar.

Bilhassar:

Rahatlatıcı ve sıkıntılı pokey 3d simülatörünü deneyimleyin.
Toplanıp gidelim! Yükseğe tırmanın!
Stickman pokey jumpda keşfetmek için birden fazla düzen.
Engellere dokunmadan dağın tepesine ulaşın.

Bir cevap yazın