Çöp Adam Hastaneden Kaçıyor Öfkeli Virüs Apk Download

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Çöp Adam Hastaneden Kaçıyor Öfkeli Virüs Apk Download, APK uygulama sitemizde Çöp Adam Hastaneden Kaçıyor Öfkeli Virüs Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. Çöp Adam Hastaneden Kaçıyor Öfkeli Virüs Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

Çöp Adam Hastaneden Kaçıyor Öfkeli Virüs Apk Download

Çöp Adam Hastaneden Kaçıyor Öfkeli Virüs Apk Download

Henry çöp adam hastaneden kaç, siren kafa ormanda, kompleksten kaçmak, bankayı kır, süper okuldan kaçmak, uçağın içerisine sız, elması çalmak. Görevleri tamamla.
Pandemi krizinden sonra testleriniz pozitif yönde fakat yanlış, virüsü kapmadınız. Yine de kompleks kent hastanesinin odasındasın.
Bu çöp erkek kaçış vehamet evi oyununda kent hastanesinden kaçmak için her şansı kullanmalısınız.
Helikopterler, anahtarlar, telefonlar, uydular, iksirler, kürekler …

Çöp Adam Hastaneden Kaçıyor: Öfkeli Virüs Apk indir

Lakin pandemik hiddet her yerde olsa da, herhangi bir yanlış hareket virüsü kapmanıza yahut sizi öldürebilir. Bu hapishaneden kaçış değil, vehamet hastanesinden kaçış. Şehir vehamet hastanesini kırmaya cesaretin var mı?

Bir sonraki güncellemede akıl hastanesi, tımarhane, uçak, hapishane, tesis, kompleks, mapushane, asansör, duvar, polis karakolu, asansör, okul, tehlike evi, kolej, banka ve oldukca daha fazlası şeklinde yeni yerler eklenecek. Eklememiz için bizlere daha fazlasını önerin.

Yeni çeteler, zombi, polis, büyükanne, domuzcuk, siren kafası, komşu öğretmen. Planlanan görevler; ormandan kaçmak, elması çalmak, bankayı kırmak, hapishaneden kaçmak, zeplin içerisine sızmak. Görevi ilk tamamlayan siz olun.

Bir cevap yazın