Çöp Adam dövüş oyunları en iyi eylem oyunlar 2021 Apk Download

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Çöp Adam dövüş oyunları en iyi eylem oyunlar 2021 Apk Download, APK uygulama sitemizde Çöp Adam dövüş oyunları en iyi eylem oyunlar 2021 Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. Çöp Adam dövüş oyunları en iyi eylem oyunlar 2021 Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

Çöp Adam dövüş oyunları en iyi eylem oyunlar 2021 Apk Download

Çöp Adam dövüş oyunları en iyi eylem oyunlar 2021 Apk Download

Stickman Fighting Strike, özel kabiliyetlere sahip reel bir süper kahraman oyunudur.
Düşmanları süper kuvvetli bir çöp adamla yen. Efsanevi şövalye ol. Suçlulara karşı savaşma sırası sizde. 2021 çevrimdışı dövüş oyunlarının tadını çıkarın.
Destiny, reel bir kahraman olmak için ömür boyu talih istiyor. Yeni parasız ve çevrimdışı çöp adam dövüşü grev arena oyunları 2021de buna yanıt verin. Geleceğin uygar girişiminin tadını çıkarın. Gölge dövüş tarzında oynayın. Küresel hakimiyet elde etmek için kazanın. Mağazadaki en iyi aksiyon silahlarını kullanın.
Tüm Düşmanları öldür:
Yeni çubuk gücünün harika gösterisini sağlayın. Savaştaki bütün boş düşmanları vur ve öldür. Kendinizi ölümcül patronlara karşı korumak için hiç bir istisna bırakmayın. Stickmanin reel güçleri, elindeki nihai silahından kaynaklanmaktadır. Oyuncu kaybederse ölür. Kötülükle güreşmek için tanınmış tabanca sopasını koruyun.
Farklı Saldırı Bölgelerinde Savaş:
Çeşitli modern 3d harp dizayn edilmiştır. Her biri rakiplerini öldürmek için sıkıntılı görevlere haiz. Boss sayısı her geçen düzeyde artmaya devam edecek. Yüzlerce düşman olabilir. Hepsine karşı tek vücut olarak savaşın.
Heyecan verici Dövüş Arenası:
Silahlı bir çöp erkek en tehlikelisidir. Yeni ücretsiz ve çevrimdışı harp vuruşu çapraz kılıç arenasındaki kabiliyeti kontrol edin. Burada yıkıcı enerjiyle esiyor. Güçlü modern 3d tabanca sopası içinde kapsüllenmiş reel güçtür.
Dövüş Silahları:
Oyun mağazasında fazlaca çeşitli cephanelik de mevcuttur. Kötü rakiplere ölümcül bir saldırı yapın. Silahlar, ultra çağdaş çubukları ihtiva eder. Bıçaklar, baltalar ve gelişmiş özellikli 3d silahlar da mevcuttur.
Güçlendirmeler ve Hayatta Kalma:
Yaklaşan saldırıya karşı kendinizi koruyun. Boşta kalan çöp erkek düşmanlarından kaçın.

Çöp Adam dövüş oyunları: en iyi eylem oyunlar 2021 Apk Full indir

Gerçekten bir hayli önemli dövüş için sopayı çekin. Hayatta kalmanız kazanmanın anahtarıdır. Bu yeni ücretsiz ve çevrimdışı 3d çöp erkek dövüş vuruş oyunları 2021de sonuna kadar devam edin.
Battle Royale Deneyimi:
Savaş alanında adaletsizlik yoktur. Çöp Adam şampiyonu detaylarını sergileyen daha iyi dövüşçü ne olursa olsun kazanır. Bu 3B parasız ve çevrimdışı cenk 2021de öne çıkın. Saldırı stilini öne çıkaracak bir çok oyun modu var. Sokak gölge dövüşünü yahut uygar komando silahı eylemini benimseyin. Teröristi yenin ve çöp erkeğin gücünün tadını çıkarın.
Zorlu Görevler:
Sadece reel bir dövüşçü bu baskıyı kaldırabilir. Aynı anda yüzlerce boş düşmanla uğraşın. Eşsiz çöp adam taktik manevralarını kullanın. Savaş bölgesindeki fena tehditlerin üstesinden gelin. Gerçek bir çöp erkek benzer biçimde savaşırken geri çekilmek imkansız. Liglerin efsanesi olmak için bir kahraman şeklinde saldırın.
Ninja Dövüş Saldırısı Becerileri:
Yeni ücretsiz ve çevrimdışı çöp adam oyunları 2021, usta ve cesur bir komutan gerektirir. Ninja tarzında herhangi bir dövüşe girebilen biri. Arenaya hükmetmek için çağdaş dövüş sanatları becerilerini sergileyin.

Stickman Fighting Strike is the real superhero game with special abilities.
Beat the enemies with a stickman of the super power. Become the legendary knight. Its your turn to fight against the criminals. Enjoy offline fighting games 2021.

Belirgin özellikleri:
– Yok edilemez silahlarla acımasız dövüş.
– Çarpıcı tabanca sesleri ve reel 3 boyutlu senaryo.
– Gölge dövüşü tarzında klasik ölümlü dövüş.
– Gerçekçi üç boyutlu animasyonlar ve efektler.
– Sonsuz ruh şövalyesi zorlukları ve kas dövüş misyonları.
– Yeni RPG ve PvP oyunları 2021in ender bir kombinasyonu.
– Ninja dövüş sanatlarının kullanılmasıyla savaşıyor.

Bir cevap yazın