Çöl keskin nişancı savaşı ordu keskin atıcı Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Çöl keskin nişancı savaşı ordu keskin atıcı Apk İndir, APK uygulama sitemizde Çöl keskin nişancı savaşı ordu keskin atıcı Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Çöl keskin nişancı savaşı ordu keskin atıcı Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Çöl keskin nişancı savaşı ordu keskin atıcı Apk İndir

Çöl keskin nişancı savaşı ordu keskin atıcı Apk İndir

Çöl keskin nişancı üç boyutlu: ordu keskin nişancı atıcı (s3dg)

Keskin nişancı savaşı çöl fırtınası misyonlarında hazır! Gerçek ordu atıcı üç boyutlu.

Çöl keskin nişancı üç boyutlu, onların çekim üstünlüğü için savaşım için çölde özel keskin nişancı savaşçı ile ilgiliki. En kaliteli üç boyutlu keskin nişancı silahları ile Bravo atıcı goril karşı saldırı güçlerini yenmeye çalışıyor. Son savaş meydanını kazanmak için harp görevlisi ile bi hayli hızlı tempolu ilk kişi atıcılar ile ilgiliki. Silahlı harp, orduyu daha ateşli hale getirirken, ordu ordularını mahvetmek için askeri yıkım meydana getiren düşmanların makineli tüfeği olarak çelik ordusu aşama kaydediyor. Bizim merkezimiz bu ordu atıcı 3d şartlarda çok alev ateş talimatlar yerine, özgür ateş kullanmanın yerine, düşmanlara karşı mücadele etmek için savaşmak için yanan keskin nişancı kullanmalıyız. İhtiyacınız olan tek şey, atıcılık becerilerinizi işaret etmek ve bu silah oyununu müthiş bir keskin nişancı macerasıyla tamamlamak.

Çöl keskin nişancı savaşı: ordu keskin atıcı Apk Full

Keskin nişancı tüfeği doğruluğu ile düşmanları karşı taarruz ve en iyi cenk silahları seçin. çöl keskin nişancı üç boyutlu çekim becerileri daha bi hayli hızlı ateş sonra daha mühim olan fps ücretsiz oyun ile ilgilidır. Hedefe ateş etmek çocuk oyuncağı değildir. Daha realist 3d grafikler ve fps atıcı kontrolleri ile bu en iyi atış oyununun tadını çıkarın. Gerçek harp alanı koşullarında birden fazla hedefe ateş atın. Bunlar çağdaş cenk zamanı ve serbest aksiyon oyununu işinde uzmanyorlar.

*** Çöl keskin nişancı 3D özellikleri ***
* En kaliteli üç boyutlu keskin nişancı simülasyonu ve kontrolleri
* çöl askeri çevre ve realist savaş grafikleri
* Gerçek bir mücadele macerasını yapmak için değişik düzeyler ve yerler

Bir cevap yazın