Apk indir

Çocuk Oyunları – meslek Apk İndir

Çocuk Oyunları – meslek Apk İndir, APK uygulama sitemizde Çocuk Oyunları – meslek Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Çocuk Oyunları – meslek Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Çocuk Oyunları – meslek Apk İndir

Çocuk Oyunları – meslek Apk İndir

Çocuk Oyunları – meslekler bebeğinize müspet bir ruh hali ve bir gülümseme getirecek. Mantıklı düşünmesini geliştirecek ve tepkisini daha iyi hale getirecektir.
Bu uygulamada biz çocuklar için değişik eğitici oyunlar bir sürü topladı. Yani ufak çocuğunuz uzun süre onunla meşgul olmalı.
Arayüz 3 yaşındaki bir çocuk için bile kolay ve anlaşılır.
Çocukların her vakit erişkin, taklitçi, polis, şef, itfaiyeci ve inşaatçı gibi yetişkin meslekleriyle alakalı oyunların çoğunu taklit etme eğiliminde olmaları sebebiyle.
Oluşturucu: Çocuk bir ev yapabilir. Bir evin büyüklüğü ve parça sayısı, düzeyden düzeyye artacaktır.
Pilot: Oyun gökyüzündeki uçağın iyi mi kontrol edileceği ve iyi mi inileceği ile ilgiliki fikir verir.
Doktor: Bir hastanın yardıma ihtiyacı var. Çocuğun süratli bir biçimde onu iyileştirmek için ne yapacağına karar vermesi gerekir.
Polis: yüksek hızda bir suçlu polisin şebekesinden çıktı. Görev onu kovalamak. Ve suçlu bu biçimde pes etmeyecek.
Şef: Bebeğiniz yemek yapsın! Dünyanın en ünlü yemeklerinden biri pizza. Görev kahramanlarımız için leziz pizzalar yapmak. Şefi oynamak bi hayli kolay.

Çocuk Oyunları – meslek Apk Full

Pizza yaparken, bebeğiniz farklı tarifler kullanabilir ve hangisinin hoşuna gideceğini seçebilir.
İtfaiyeci: Şehirde birkaç ciddi yangın çıktı. Ekibimizin yangını tatil etmek için desteğe ihtiyacı var. İtfaiyeciler yangını susuz söndüremez. Yangını durdurmak ve evin yanmasını önlemek için hortumun bağlanması gerekir.
Jokey: bebeğinizin eğlenmesine izin verin. Yarış yapmaya çayır ediyoruz. İşte bir atı kontrol etmek ve önüne geçeri aşmak için müthiş bir fırsat. Rekabet fakat entresan değil, bununla birlikte zor. Rodeoya sefalar getirdin.
Bu uygulamada bir çocuğun bir yangını söndürmek, evladı tedavi etmek ve hatta bir ev inşa etmek için bir uçağı test etmek için büyük bir fırsatı mevcuttur.

Bizi ziyaret edin: Site: http://yovogames.Com
Youtube: http://www.Youtube.Com/channel/UCZruadkJJTuD4Bgb1F6pa3A
Twitter: https://twitter.Com/YOVOstudio
Facebook: https://facebook.Com/yovogames

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu