Clean Master VIP MOD APK [7.5.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Clean Master VIP MOD APK [7.5.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Cheetah Mobile tarafından yayınlanan 19MB boyutundaki Clean Master VIP MOD APK [7.5.3] indirme linkini sizler için paylaştık. Clean Master VIP MOD APK [7.5.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Clean Master VIP MOD APK [7.5.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Clean Master VIP MOD APK [7.5.3]

Clean Master VIP MOD APK [7.5.3] – Android için eski sürüm arayanlara özel ram temseyirci.

Clean Master VIP MOD APK AÇIKLAMASI

Bir cihaz ne kadar kuvvetli olursa olsun biraz yavaşlayacaktır. Dikkat etmezseniz, kullanmaya devam edebilirsiniz ve o zaman gerçekten çözmeniz gereken bir sorun haline gelir. Sorun basit ve yalnızca onu kullandığınız zamanda, bir çok gereksiz dosya cihazda saklanıyor ve saklanıyor. Az sayıda kaynağı kaplar, fakat birikme yüksekse işlem hızını etkiler. PC işletim sistemindeki en ünlüsü olabileceken CCleaner’dır ve mobil cihaz dünyasındaki en ünlüsü belki de Clean Master’dır.. Size reklamını yaptığı şey için doğru hizmeti veren gerçekten kullanışlı bir uygulamadır. Sonuç olarak, yayıncı Cheetah Mobile tüm uygulamaları için minimum 2 milyar indirme topladı. Daha bi hayli hızlı ve verimli çalışabilmeleri için mobil cihazları temizlemeyi amacında olan ürünlerdir. İstediğiniz her şey Cheetah Mobile mağazasında mevcuttur. Lakin, normal bir telefon kullanıcısıysanız, her şeyi karşılayabilmek için yalnızca “Clean Master – Antivirus, Applock & Cleaner” kullanmanız yeterli gelmektedir.


 

Clean Master Pro Apk Full indir

Uygulamaya ilk bakışta kullanıcılar bunun son derece profesyonel bir ürün olduğunu hissettiler. Temel olarak, şuana dek piyasaya sürüldüğünden beri her hafta her şey gelişti. Bu nedenle, hemen hemen tasarımı dünya çapındaki tüm kullanıcıları tatmin etmektedir. Bunun yanında, onunla yapmadığınız bir şey varsa, Google Play’in yorum işlevi aracılığıyla yayıncıya özgürce aklınıza getirebilirsiniz. Sürekli olarak fikirleri özümseyecek ve gereksinimlerine uygun yeni yamalar üretecekler.

Clean Master – Ram Temseyirci indir

Kullanıcılarla yüksek etkileşim aracılığıyla, “Reklamsız Clean Master” onlara bi hayli hızlı bir biçimde telefonunuzu olabilecek olan en kısa bir sürede temizlemek için yalnızca birine basmanız gereken bir ekran yarayacaktır. Sadece birkaç saniye sonra, cihazınızın eskisinden fazla daha bi hayli hızlı olduğunu hissedeceksiniz. Temel olarak, kullanım sırasında yaşanan tüm gereksiz dosyalar silinir. Lakin sistemde sıkışmış bazı dosyalar da olacaktır. Kullanıcıların yalnızca uygulamaya her şeyi bulacağını tüm cihazı taramasını söylemesi gerekir. Ve sonra, bir şeyi silmeniz gerekip gerekmediğine karar verecek son kişi siz olacaksınız. Bazı zaman gereksiz dosyalar kullanmadan telefonunuzda uzun süre saklamak istediğiniz şeyleri yanlış tanımlayacağından, gelişmiş silme ile cihazınızdan herhangi bir şeyi kaldırmadan önce dikkatli olun.

Clean Master indir apk

Ayrıca, telefonun gücünü optimize etmek için iki önemli işlevi daha içinde yer alıyor. Applock, mobil cihazunuzu her zaman herhangi bir fiziksel ulaşımden korur. Sadece bir parola elde etmesi gereken kullanıcılar, dünya çapındaki hiç kimsenin cihazlarını parola girmeden kullanamayacağından emin olabilirler. İzinsiz olarak onlara kasıtlı olarak erişen bireylerin yüzlerini yakalayarak cihazınızı daha da güvenli hale getirmek için birkaç araç da olacak. Bu bir donanımdır ve yazılım bu dünya çapındaki tüm yaygın virüslere karşı güvenlidir.

Bir cevap yazın