Çizgiler 4+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım pdf indir

4
Çizgiler 4+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım pdf indir

Çizgiler 4+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım pdf indir, kitap özetleri sitemizde Etkinlik Kitapları türünde çıkarılan Çizgiler 4+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım kitabını paylaştık. 64 sayfadan oluşan Çizgiler 4+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım kitabının yazarı ise Kolektif‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Çizgiler 4+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım oku indir. Çizgiler 4+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım pdf indir yandex, Çizgiler 4+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım pdf indir idefix, Çizgiler 4+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Çizgiler 4+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım Pdf indir

Çizgiler 4+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım Kısa Özet

Çocuklarımız okul öncesi dönemlerinde bizim işlediğimiz, şekillendirdiğimiz hamurlardır.

Bu nedenle erken çocukluk zamanında yaptığımız çalışmalar onların sosyal, duygusal ve bilişsel becerilerinin temellerini oluşturur. Bu zamanda mühim olan hazırlık çalışmalarından bir diğeride Çizgi çalışmalarıdır. Hazırlamış olduğumuz çizgi çalışmaları ile çocuklarda;

– Küçük kas gelişimi
– Dikkat konsantrasyon
– Planlama becerisi
– El göz koordinasyonu gelişimleri hedeflenmiştir.

Çalışmalar etkin bir biçimde yapıldığında bilişsel gelişim sürecinde mühim bir destek sağlanmış olacaktır. Yapılan bilimsel araştırmalarda da Erken Çocukluk Döneminde ufak kas becerilerinin gelişimine yönelik yapılan çizgi çalışmalarının okula hazır bulunuşlukta yeterlilik düzeyinde mühim olduğunu göstermiştir.

Çizgiler kitabımızda tüm bu basamakları dikkate alarak çalışmalarımızı sırasıyla planladık.

Çocuklarımızın eğlenerek, yaparak ve yaşayarak, öğrenmesi dileğiyle…

Bir cevap yazın