Civilization VI DLC Hileli MOD APK [v1.2.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Civilization VI DLC Hileli MOD APK [v1.2.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Aspyr Media, Inc. tarafından yayınlanan 4GB boyutundaki Civilization VI DLC Hileli MOD APK [v1.2.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Civilization VI DLC Hileli MOD APK [v1.2.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Civilization VI DLC Hileli MOD APK [v1.2.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Civilization VI DLC Hileli MOD APK [v1.2.0]

Civilization VI DLC Hileli MOD APK [1.2.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Başarılı olduğunuzda ve süvari çağının gelişim hızına ayak uydurduğunuzda şehriniz Altın Çağ’a girecek.

Civilization VI 1.2.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Full Tam Sürüm.
  2. DLC Hilesi. Oyun içinde gerçek parayla satılan tüm DLC paketlerinin kilidi açık.
Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra zipten çıkardığınız OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın.

Bir şeyi çalıştırmak hiçbir zaman basit bir iş olmadı. Temel olarak, profesyonel olmanız, yönetmeniz gereken her şeyi bilmeniz gerekecek. Ek olarak, zor yan sorunlar sürekli olarak olarak ortaya çıkacaktır. Bir ülkeyi yönetmek daha da zordur, kısmınızdaki bireylerin tüm gereksinimlerini karşılamanızı gerektirir. Civilization VI artık oyuncuların eğlenmesi için mobil cihaz platformlarında mevcut. Acemiler için Civilization, ülke inşası ve yönetimi ile alakalı en popüler başlıklardan biridir.

Civilization VI v1.2.0 MOD APK

Bu son sürümde bir çok değişik mekanizma geliştirilmiştir. Lakin, her şey hala önceki sürümün eski mekaniğine dayanmaktadır. Eğer gerçek bir hayransanız, kesinlikle bu kısımla basit bir şekilde tanışacaksınız. Çünkü sonunda oyun hala 4X türünü takip ediyor. Genel olarak, bu oyunda başarılı olmak için bu dördünü müthiş bir biçimde yapmanız yeterli gelmektedir.

Civilization 6 mobile APK

Günümüzün diğer popüler oyunlarına kıyasla “Civilization VI” çok daha büyük bir ölçeği ifade ediyor. Bu, normal oyunlar için oyuncuları ufak bir şehirde toplayacakları manasına gelmektedir. Bu oyun, bir şehir inşa etmenize ve sonrasında onu ülke düzeyine genişletmenize olanak tanır. Sonunda, yettiği kadar kabiliyetli ve ısrarcıysanız, bu gezegeni de yönetebilirsiniz. Ölçek o kadar büyüktür ki, son derece çekici bir grafik türü sunar. Oyuncu bu oyuna katıldığında, araba gerçek bir ülkeyi yönetiyormuş gibi hissettiriyor.

Civilization 6 Android Türkçe Yama

Oyundaki binalar, gerçek hayattaki işlevine uygun biçimde dizayn edilmiştır. Bu tasarım aracılığıyla oyuncular operasyon sırasında her şeyi basit bir şekilde ayırt edebiliyor. Bu oyunun 3D grafikleri son derece gerçekçi, doğal koşullar ve binalar dahil her şeyi betimliyor. Bu yapıları inşa etmek için onları altıgen bir modele yerleştirmeniz gerekecek. Bu mekanizma aynı türdeki oyunlardan farklı görünüyor. Oyununuz üzerinde büyük bir etkisi olacak. İnşa etmek istediğiniz binalar ve yapılar art arda gelemez. Ve alakalı eserler yan yana yerleştirilirse ödül sayısı artacaktır.

Civilization vi apk obb

Yukarıda altı çizildiği gibi, Civilization VI, bir medeniyet daha da ilerletmeye çok odaklanmaktadır. Bu nedenle, doğal koşullar gelişme sürecini etkileyecektir. Gathering Storm genişlemesi, yüzleşmeniz ve doğru seçimleri yapmanız gereken bir şey. İnşa etmeye odaklandığınız şehrin gelişmişlik düzeysini belgelemek için doğadan bir ikaz olacaklar. 

Civilization VI Apk Son Sürüm

Sel, fırtına ve volkan gibi doğal afetler, inşa ettiğiniz her şeye zarar verebilir. Bundan önce, bu felaketlerin ülkenize gelmesine izin vermeye hazır olmalısınız. Lakin burada yapabildikleri zaman toprakları tazeleyecek ve zenginleştirecektir. Bu, doğal afetleri dikkatli bir biçimde engellemeye hazırlanırsanız, bu doğal fenomenlerin size zenginlik de getirebileceği manasına gelmektedir.

Civilization VI Hile Apk

Başarılı olduğunuzda ve süvari çağının gelişim hızına ayak uydurduğunuzda şehriniz Altın Çağ’a girecek. Bu noktada büyümeye devam edecek ve size çok fazla kaynak yarayacaktır. Lakin, birkaç durumda pozisyonu kaybederseniz, kesinlikle Karanlık Çağ’dan atılırsınız. Bu etapta, bir çok zor zorluk gelecektir. Buna tepki verme şekliniz, medeniyetinizin bir Kahramanlık Çağı ile yenilenmeye yeniden artmasıni yarayacaktır. Bu oyunun ölçeği dünya çapındadır, bundan dolayı bu oyunun sınırlı olmasından korkmadan olabilecek olduğunca sorunsuz bir biçimde geliştirebilirsiniz.

Civilization VI Apk indir

Bu oynanışla birlikte şehirlerini de en fazla gelişmek için inşa etmeye çalışan rakiplerin bulunacağı kesin. Şehir gelişiminiz her zaman düşmanlar tarafından izlenecektir. Çevrimdışı verirseniz, bunlar otomatik olarak AI oluşturulacaktır. Onları başarılı bir biçimde kovalarsanız, belirli bir zaman için sorun olmaz. Bu başarısız olursa, kesinlikle araziniz ağır hasar görecektir. Bu nedenle, zaten, ekonomik ve askeri gelişmeyi dengelemeniz gerekiyor.

Civilization VI İndir (MOD, Tüm DLC’ler Açık)

Bir önceki android oyun

Truck Simulator PRO 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın