City Sniper Shooter Mission Sniper Games Offline Apk Download

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

City Sniper Shooter Mission Sniper Games Offline Apk Download, APK uygulama sitemizde City Sniper Shooter Mission Sniper Games Offline Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. City Sniper Shooter Mission Sniper Games Offline Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

City Sniper Shooter Mission Sniper Games Offline Apk Download

City Sniper Shooter Mission Sniper Games Offline Apk Download

Aksiyon dolu bir keskin nişancı oyununa hazır mısınız? Evetse, keskin nişancı arenasına girerek düşmanları vurun ve çağdaş keskin nişancı atıcı oyununda en iyi keskin nişancı üç boyutlu suikastçı olun. üç boyutlu keskin nişancı, düşmanları ortadan kaldırmak ve rehineleri kurtarmak için kullanabileceğiniz parasız keyifli bir oyundur.

Şehrin ihtişamı için savaşın, silahı kuşanın ve keskin nişancı saldırısı macerasını ustalaşmış bir kent avcısı olarak yaşayın. Keskin nişancı hiddet oyununda sen bir keskin nişancısın. Keskin nişancı kahramanı olmak için harp oyununda çeteleri yada kabahat güçlerinin en yüksek önderini hedefleyin ve vurun.

City Sniper Shooter Mission: Sniper Games Offline Apk indir

Şehri teröristlerden korumak ve şehir kahramanı olmak senin görevin.

Pek oldukca fps üç boyutlu aksiyon oyunu oynadınız fakat bu keskin nişancı oyunu, bir takım ölümcül keskin nişancı silahı ve keskin nişancı atış becerilerinizi tercih ederek oyunun ustası olabileceğiniz keskin nişancı görevleri ile mücadele ihtiva eder. Peki ne bekliyorsun? Bu yeni parasız keskin nişancı oyunu 2021i indirin, bir keskin nişancı silahı kapın ve bütün düşmanları vurmaya hazır olun.

Bilhassari:
– Ücretsizdir ve çevrimdışı oynanabilir
– Gerçekçi üç boyutlu grafikler
– Seçilecek farklı gerçek silahlar
– Büyüleyici Görevler ve Senaryo
– Hikaye tabanlı keskin nişancı görevleri
– Bağımlılık yapan yeni çevrimdışı oyun

Bir cevap yazın