Chapters Interactive Stories Mega Hileli MOD APK [v6.3.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Chapters Interactive Stories Mega Hileli MOD APK [v6.3.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Crazy Maple Studio Dev tarafından yayınlanan 205MB boyutundaki Chapters Interactive Stories Mega Hileli MOD APK [v6.3.2] indirme linkini sizler için paylaştık. Chapters Interactive Stories Mega Hileli MOD APK [v6.3.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Chapters Interactive Stories Mega Hileli MOD APK [v6.3.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Chapters Interactive Stories Mega Hileli MOD APK [v6.3.2]

Chapters Interactive Stories Mega Hileli MOD APK [6.3.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her hikayede yolunuzu seçmenizi sağlayan interaktif hikaye oyunu Chapters ile hikayenizi seçin.

Chapters Interactive Stories 6.3.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi
  2. Bilet Hilesi

Romanlara karşı kuvvetli bir tutkunuz varsa ve bunu her zaman yaşamak istiyorsanız, Chapters Interactive Stories APK MOD’u kaçırmamalısınız . Bu uygulama basit bir şekilde bağımlılık yapabilen bir oyundur. Bu oyunu oynarken sizi her hikayede baş karaktere dönüştürecek ve diğer karakterlerle etkileşime girecek. Chapters Interactive Stories, sizi yeni ve heyecan verici yolculuklara götürecek. Oyundaki hikayeler bir çok olay örgüsü ve orijinal bölümden oluşuyor. İçinde bir çok bölüm ve bölüm var. Bu nedenle, her zaman enteresan hikayeler dünyasına dalmış olacaksınız. Chapters Interactive Stories’un bi hayli basit bir oynama şekli mevcuttur, fakat akıllıca seçimler yapmanız gerekir. Çünkü bu seçimler hikayenin gidişatını etkileyecektir. Her karar değişik bir son getirebilir.

Chapters Interactive Stories v6.3.2 MOD APK

Geliştiriciler düzenli olarak alternatif hikayeler ekleyecektir. Ayrıca oyunculara farklı türleri deneyimleme seçeneği sunarlar. Çünkü Chapters Interactive Stories oyununda çok enteresan hikayeler var. Her zamanki alternatiflerin bunun yanında, elmaslara mal olan üst düzey seçeneklere de sahiptir. Aradaki fark, bu üst düzey alternatiflerin enteresan sırları gizlemesi ve daha etkileşimli bir hikayeye yol açmasıdır. Lakin bunun için fazla endişelenmeyin, sizin için her zaman ücretsiz olacak. Bugün bu oyunla enteresan hikayeler deneyin! Fantastik hikayeler yahut dramalar her zaman özel bir çekiciliğe sahiptir. Hikayedeki ana kişiliğin duygularını bizzat yaşamak harikaydı, sizin için müthiş bir uygulama.

Chapters Interactive Stories Para Hilesi

Bu uygulama ile romantik hikayelerin karakterlerinin bir yaşamını yaşayabilirsiniz. Hayatınız, hayal gücünüze göre yapılan seçimlere bağlı olarak herhangi bir yönde gerçekleşebilir. Farklı hikaye, yalnızca aşk değil, bir çok taze şey getirecek. Bazı zaman gerçek hayattaki hayat sizi depresif ve yorar. Bu enteresan hikaye oyunu harika bir kurtarıcı olacak. aşk, gizem, romantizm kulübü, macera yahut fantezi gibi bir çok benzersiz tür içerir. Muhteşem deneyimler yaratmak için Romance Club yahut Journeys: Interactive Series’e katılabilirsiniz. Ödüllü yazarlar bu enteresan hikayeleri yazanlar, bu yüzden sıkıcı olmayacaklar. Oyuna girerken ilk adım istediğiniz kişiliği seçip ona isim vermektir. O zaman oyunda bir yolculuğa çıkmaya hazırsınız. Zenginlerin ve kötülerin eşyalarını soyup yoksullere yardım etmek için Robin Hood’a dönüşmek ister misiniz? Yoksa Las Vegas’ta zengin bir adam olabilir misin? Sonsuz seçeneklerle, hikayenin seçimi ve yönü tamamen size bağlı.

Chapters Interactive Stories Bilet Hilesi

Daha önceleri belirlenmiş bir yöndeki hikayeler sıkıcıdır. Olağan kaideleri çiğnemek ve işleri renklendirmek ister misiniz? Kendi kaidelerina göre oynamak serbesttir ve hikayenin sonu karar verirler. Bu uygulamadaki her hikayenin bir çok boyutu mevcuttur. Bu nedenle, tekrar tekrar oynayarak her sonu tam anlamıyla deneyimleyebilirsiniz. Bu, oyunun size getireceği öne çıkan şeylerden biridir. Aylar sonra, hala oynayabilirsiniz ve etkileşim kurabileceğiniz hikaye sıkıntısı yoktur.oynanacak çok sayıda hikaye içerir. Sadece aşk hikayeleri değil, bunun yanı sıra gizemli maceralar, gizemli karakterlerle tanışma yahut altın geçmişi yeniden yaşama içerir. Basit oynanış ve çeşitli hikayeler bu oyun için benzersiz bir tarz oluşturuyor. Ne bulunacağına siz karar veriyorsunuz ve kişiliğiniz için sonucu siz seçiyorsunuz.

Chapters Interactive Stories Hile Apk

NY Times bunu en fazla satan hikayelerden biri olarak adlandırdı. Takvim Kızı, bize borç veren bir kızın eski erkek arkadaşıyla yaşadığı sıkıntıyı anlatıyor. Bu hikayeyi seçerseniz, babanızın ona bir milyon dolar borçlu olduğu durumu halletmek zorunda kalacaksınız. Bu canavar tehlikedeyken senin görevin aileni güvende tutmak. Görünüm ve çekiciliği tercih ederek para kazanmalı ve New York’ta birinci sınıf bir kız olmalısınız. Kasabadaki en zengin adamların seni sevmesini sağla ve aileni eski sevgilinin saldırısından koru!

Chapters Interactive Stories Türkçe yama

Bu, enteresan bir macera türünün tipik bir hikayesidir. Bu soygun kahramanı o kadar ünlü ki herkes biliyor. Asil bir amaç için yaşayan ve kötü zenginlerin servetini yoksul insanlarla paylaşan bir insan. Tutuklanıp idam edilecek misin? Yoksa daha az şanslı olanın geleceği için bir umut mu olacaksınız? Bu büyüleyici ve enteresan tarihi hikayede her şey seçiminize bağlı.Çocukluğundan beri şeytanla olan anlaşma bitti ve şimdi cehennemden yedi iblis pazarlığı bittirmek için geliyor. Seni annenin ruhuyla tehdit ettiklerinde ne yapmalı? Bu iblislerden birinin ne zaman kendi amacına hizmet etmeni istediğini tahmin etmek basittir. Anneni kurtarıp yeraltı dünyasının başı olabilir misin? Bilinçli kararlar verin.

Chapters Interactive Stories Elmas Hilesi

Her durumu dikkatlice inceleyin ve hikayenizi istediğiniz yöne yönlendirin. yüksek etkileşim gerektiren bir hikaye oyunudur. Öyleyse, istediğiniz özgürlüğü seçin. Alternatif olarak, her seçeneğin hikayeyi hangi yöne götürdüğünü anlamak için Google’daki öneri sayfalarına bakabilirsiniz. Oyunu ruh halinize uygun hale getirin ve müthiş romantizmi bulun! Yukarıda da söz ettiğimiz gibi aşktan bilim kurguya, diziden dizilere kadar birden fazla hikaye yer alıyor. Bu oyun, çocuklardan yetişkinlere yahut yaşlılara kadar tüm seyirciler için uygundur. Oyun sırasında sizin için bir çok seçenek olmasına ve tekrar oynamanıza rağmen, ilk oyun her zaman en fazla araştırılandir.

Chapters Interactive Stories apk indir

Geliştirici, çok kullanıcı dostu bir arayüze sahip diğer oyunlar gibi, oyunla etkileşime girdiğinizde bazı reklamlar görünecektir. Lakin her reklam bittikten sonra, oyundan bir bilet yahut elmas ödül alacaksınız. Bunlar oyun para biriminde rol oynayan iki faktör olduğu için gereklidir. Bu reklamları görüntülerseniz yahut farklı tutarlarda satın alırsanız kazanabilirsiniz. Satın alma bir süreliğine görünmeyecek. Elmaslar, hikayedeki önemli unsurların kilidini açacak.Çeşitli hikayelerin bunun yanında, oyunun en büyük avantajı bu bölümdedir. Farkı en erken hissedebileceğiniz şey grafiklerdir. Oyun, karakter modellerini çok güzel ve havalı hale getiriyor. Bölümlerdeki Grafikler, gerçekçilik ve canlı anime tarzı renkleri harmanlayan Batı tarzında çizilmiştir. Bu nedenle makine çok hafifken oyundaki karakterlerin güzel fotoğrafları var.

Chapters Interactive Stories Son Sürüm Apk

Sonuç olarak, Chapters Interactive Stories APK MOD yalnızca sıradan bir mobil oyun değil, bunun yanı sıra sizin için yeni bir deneyim. Bu uygulama kendi dünyasında bir kraldır. Bu oyunla, doğru kararları vermek için düzenli olarak düşünmeniz ve onunla etkileşim kurmanız gerekecek. Kendiniz için okuduğunuz harika hikayeleri deneyimlemekten daha iyi ne olabilir?

Chapters Interactive Stories indir (MOD, Sınırsız Para / Bilet Hilesi)

Bir önceki android oyun

Botworld Adventure APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın