Champions of Avan Mega Hileli MOD APK [v0.7.16] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Champions of Avan Mega Hileli MOD APK [v0.7.16] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Early Morning Studio tarafından yayınlanan 84MB boyutundaki Champions of Avan Mega Hileli MOD APK [v0.7.16] indirme linkini sizler için paylaştık. Champions of Avan Mega Hileli MOD APK [v0.7.16] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Champions of Avan Mega Hileli MOD APK [v0.7.16] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Champions of Avan Mega Hileli MOD APK [v0.7.16]

Champions of Avan Mega Hileli MOD APK [0.7.16] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Basit bir oynanışa sahip olmasına rağmen, tüm görevlerin üstesinden gelmek ve tüm zorluklarla yüzleşmek için oyuncuların zekalarını ve hırslarını dengelemeleri gerekir.

Champions of Avan 0.7.16 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Altın hilesi
  2. Sınırsız

    Odun

    hilesi

  3. Sınırsız Taş hilesi

İstediğin kadar harca, yetmese bile

Champions of Avan, piyasadaki viral bir boşta rol yapma oyunudur. Bu oyunda hem maceraya atılabilir hem de yeni toprakları keşfedebilir, amansız savaşlara katılabilir ve tehlikeli düşmanlarla yüzleşebilirsiniz. Ek olarak, oyuncu bir kasabayı yönetme ve inşa etme hususunda elini denemek isterse, oyun bunu yapmanıza da yardımcı olmaktadır. İlgi çekici bir hikaye, boşta oynanış ve müthiş özellikler ile hayal kırıklığına uğramayacağınızı garanti ediyoruz.


Champions of Avan v0.7.16 MOD APK

Champions of Avan‘a gelen oyuncular, Roker ülkesinin gizli bir köşesindeki ufak bir kasabanın yönetimi ve gelişimi yoluyla yaratıcılığınızı özgürce ifade etmenize izin verecek. Bu kasaba yalnızca bir çok ağaçla kaplı değil, bunun yanı sıra bir çok tehlikeli canavar tarafından tehdit ediliyor. Göreviniz, bu kasabayı uzak bir vahşi doğadan görkemli ve hareketli bir şehre dönüştürmek için oyunun sağladığı tüm eşya ve ekipmanlardan yararlanmak. Oyun basit bir arayüze sahip ve çok karmaşık olmayan bir oynanışa sahip, bundan dolayı farklı yaşlardaki oyuncular için uygundur. Ayrıca, koyu demir renkleri ve muhteşem manzarası ile grafikler yönünden da cilalanmıştır; oyuncular her harekette uyanık olmak zorunda kalacaklar.

Champions of Avan Para Hilesi

Basit bir oynanışa sahip olmasına rağmen, tüm görevlerin üstesinden gelmek ve tüm zorluklarla yüzleşmek için oyuncuların zekalarını ve hırslarını dengelemeleri gerekir. Oyuncunun yapması gereken ilk şey, oyun boyunca materyalleri bulmak için tüm nesnelerle ve köşelerle etkileşime girmektir. Ne kadar çok malzeme toplarsanız, şehrinizi her gün geliştirme şansınız o kadar artar. 

Champions of Avan Apk indir

Oyuncu şehri bi hayli hızlı bir biçimde genişletmek istiyorsa, diğer oyuncuların eşyalarını yahut eşyalarını da çalabilirsiniz. Geniş alan ve Boşta oynanış ile oyuncular, zamana yahut ağ bağlantılarına bağlı olmadan materyalleri aramakta ve toplamakta özgürdür.

Champions of Avan Altın Hilesi

Sadece orada durmakla kalmaz, bunun yanı sıra Champions of Avan, her düzeyye göre bir çok zorluk sağlarken deneyime katkıda bulunur. Materyalleri toplarken, oyuncular hareket halindeyken tehlikeli insan ordularıyla yüzleşmek zorunda kalacaklar. Bu nedenle yolculuğunuza devam etmek ve daha fazla deneyim puanı kazanmak için bu düşmanlarla savaşmanız ve onları yenmeniz gerekiyor. Sadece herhangi bir güçle uğraşmak zorunda değilsiniz, bunun yanı sıra yol boyunca beklenmedik bir biçimde yaşanan diğer zorlu canavarlarla da savaşmak zorundasınız.

Champions of Avan Taş Hilesi

Champions of Avan’ın öne çıkan özelliği, sunduğu çok sayıda kullanışlı özelliktir. Önce güzel uyumun tasarımı gelir; Oyundaki her sahne, bu oyuna gizem katmak için koyu renk pcihazlarıne yönelmiştir. Ayrıca Idle RPG oynanışı ile oyuncular oyun sırasında kendilerini daha tanıdık ve rahat hissederler. Üstelik oyunun ticari bir oyun modu da var; oyuncular, gelir kaynağını yükseltmek için elde edilen malzemeleri satabilir.

Champions of Avan Apk Hile

Champions of Avan, günümüzün en çekici rol yapma oyunlarından biridir. Bu oyunda oyuncular bu kasabanın hem yönetim hem de geliştirme hızından istedikleri her şeyi kontrol edebiliyorlar. Küçük bir kasabayı büyük bir şehre dönüştürmek için emeğinizin meyvelerinin tadını çıkaracaksanız, hemen bu oyunu deneyin.

Champions of Avan indir (MOD, Sınırsız Para / Odun / Taş Hilesi)

Bir önceki android oyun

Candy Crush Jelly Saga APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın