Türkçe Yama

CD Projekt Red yeni bir açık dünya oyunu mu yapıyor?

CD Projekt Red yeni bir açık dünya oyunu mu yapıyor?, Oyun severler için CD Projekt Red yeni bir açık dünya oyunu mu yapıyor? ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde CD Projekt Red yeni bir açık dünya oyunu mu yapıyor? ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

CD Projekt Red yeni bir açık dünya oyunu mu yapıyor?

İş ilanlarına bakılacak olursa CD Projekt Red, yeni bir açık dünya oyunu için eleman arayışına başlamış gibi görünmekte. The Witcher serisi ile büyük bir başarıya imza atan ve hayran kitlesi oluşturan firma Cyberpunk 2077’de değişik bir işe imza atmış fakat oyundaki hatalar sebebiyle büyük bir hayal kırıklığı da yaşatmıştı.

Firma anlaşılan Cyberpunk 2077 yamalarına ve yeni içeriklerine devam etmenin bunun yanında yeni projelere de yelken açmaya hazırlanıyor. Gadgetcrutches sitesinin haberine göre CD Projekt Red için GameJobs.co üzerinden şirketin Polonya’daki ana ofisinde çalışmak üzere eleman arayışına girdiği belirlenmiş. 

CD Projekt Red yeni bir açık dünya oyunu mu yapıyor?

CD Projekt Red yeni bir açık dünya oyunu mu yapıyor?

Açılan iş ilanında şirketin “oyun dünyamızı topluluklardan bir araya gelen inandırıcı ve heyecan verici içeriklerle doldurmak için bir açık dünya tasarımcısı” ibaresine yer verdiğini göze çarpıyor. Özellikle Witcher 3 ardından tamamen açık dünya oynanışına sahip oyunlara yönelen şirketin bu tarz bir eleman arayışında olması son derece doğal. Çalışılacak proje ile ilgili detay verilmese de şirketin değişik bir hikaye ile Witcher evreninde geçen bir oyun üzerinde çalıştığına dair söylentiler ortaya çıkmıştı. Firma olabileceken bu proje için eleman arayışında olabilir.

Diğer taraftan firma bildiğiniz gibi Witcher 3 yeni nesil sürümü üzerindeki çalışmalarına da sürdürmekte. Bu oyunun ise önümüzdeki yıl bahar aylarında piyasaya çıkması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu