Türkçe Yama

Castlevania Advance Collection çıktı

Castlevania Advance Collection çıktı, Oyun severler için Castlevania Advance Collection çıktı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Castlevania Advance Collection çıktı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Castlevania Advance Collection çıktı

Konami, Castlevania serisinin en bi hayli beğeni alan oyunlarından üçü ile 1995 senesinde SNES konsoluna çıkan Castlevania oyununu birleştiren Castlevania Advance Collection’ı açıkladı. Koleksiyon, Castlevania: Circle of the Moon, Castlevania: Harmony  of Dissonance ve Castlevania: Aria of Sorrow’a ek olarak 1995 senesinde SNES platformuna çıkan Castlevania: Vampire’s Kiss’i içeriyor.

Konami bir süre önce de mobil platformlar için  Castlevania: Grimoire of Souls’u yayınlamıştı.

Castlevania Advance Collection Steam ve konsollar için yayınlandı

Castlevania’nın en fazla bi hayli beğeni alan yapımlarından dördünü bir araya getiren Advance Collection’ı yapan geliştirici ekip duygularını şöyle açıkladı:

“Castlevania serisi, takipçilerinin ve tabi ki geliştirilmesinde bulunan herkesin desteği aracılığıyla bu sene 35. yıl dönümünü kutluyor. Yapımcı ekip olarak bu seride çalışmaktan onur duyuyoruz ve Castlevania’yı olabilecek olduğunca çok kişi aracılığıyla bilinir ve oynanır hale getirmek için çaba göstermeye devam edeceğiz. Desteğiniz için teşekkür ederiz!”

Castlevania Advance Collection

Castlevania Advance Collection, serinin hayranlarına müziklerden görsellere kadar geniş bir yelpaze sunacak. Müzik sever oyuncular oyun içinde çalma listesi oluşturarak, oyunda bulunan 71 Castlevania şarkısını çalma listelerine ilave edip dinleyebilirler. Ayrıca oyun içindeki bazı galeriler, önceden yayınlanmamış Castlevania görsellerini de bulunduracak.

Castlevania Advance Collection  Nintendo Switch™, PlayStation®4, Xbox One ve Steam’de yayınlandı. Oyun İngilizce ve Japonca dil desteğiyle geliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu