Çarpışma Testi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v7.8] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Çarpışma Testi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v7.8] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Poison Studio tarafından yayınlanan 397MB boyutundaki Çarpışma Testi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v7.8] indirme linkini sizler için paylaştık. Çarpışma Testi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v7.8] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Çarpışma Testi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v7.8] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Çarpışma Testi Simülatörü Para Hileli MOD APK [v7.8]

Çarpışma Testi Simülatörü Para Hileli MOD APK [7.8] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı CrashX olan bu araba çarpışma oyununu deneyin.

Çarpışma Testi Simülatörü 7.8 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
  2. Tüm düzeylerin kilitleri açık

Çarpışma Testi Simülatörü size bir çok macera ve tehlikeli deneyimler yaşatacak. Tepelere tırmanmak, engebeli yerlerin üstesinden gelmek gibi engebeli arazilerden geçebilirsiniz. Her yolculukta, keyifli bir eğlence alanının bunun yanında çok fazla deneyim biriktireceksiniz. Her yolculukta, keyifli bir eğlence alanının bunun yanında çok fazla deneyim biriktireceksiniz. Heyecan verici ve heyecan verici düzeyleri keşfetme fırsatına sahip olmak için hemen indirmekten çekinmeyin.

Çarpışma Testi Simülatörü v7.8 MOD APK

Çarpışma Testi Simülatörü oyununa katılırken, oyuncular tehlikelerle dolu çok sayıda dik rampayla yüzleşmek zorundadır. Sürüş becerilerinizle birleşen zekanız aracılığıyla önüne geçerden en basit ve kolay bir biçimde hızla kurtuldunuz. Dikkatli olun ve beklenmedik kötü durumlara karşı dikkatli olun. Tüm durumları esnek ve hassas bir biçimde nasıl ele alacağınızı bilmelisiniz, hiçbir şeye bağlı kalmadan.

Çarpışma Testi Simülatörü Para Hilesi

İlk geldiğiniz yer, çok az insanın yaşadığı terk edilmiş bir şehir. Ayrıca sürüş becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için. Bu dünya çapında her yere gitmek için yeni yerler keşfetmenize ve özel özellikleri kullanmanıza tamamen izin verilir. Geçmeniz gereken ikinci yer eski fabrika. Burada bir çok heyecan verici sır bulacak ve diğer bir çok zorlu oyuncuyla yüzleşme fırsatına sahip olacaksınız.

Çarpışma Testi Simülatörü Level Hilesi

Bu oyunda oyuncular dört araç türünden birini kullanabilir ve seçebilir. Burada spor arabalar, eski arabalar, drift arabalar gibi bir çok değişik araba ile çok fazla karşılaşacaksınız. Değerli bir deneyim kazanmak ve akıllı ve akıllı oyun ve plan geliştirmek için gözden geçirin ve bakın ve hızla bir çok insanın ilgisini çekin.

Android Oyun club crash test

Bu, dünya çapında ünlü bir oyundur ve bir çok kişi tarafından sevilir. Herkes içindir, bir çok değişik oyuncunun tüm sürüş öğrenme gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olmaktadır. Üstelik bu bunun yanı sıra ücretsiz bir oyundur. Cihazınıza indirmek ve keyfini çıkarmak için yalnızca bir tıklama. Ayrıca, bu oyuna eklemek için daha fazla öneri ve yorumunuz varsa, lütfen değerini değerlendirin.

Çarpışma Testi Simülatörü Apk Hile

İnanılmaz keyifli ve enteresan araba simülatörü, arabaları paramparça etmek için çeşitli yollar kullanmalısın.

Böylelikle kendi kendinize ve çeşitli koşullarda kazaları ve kazaları sahneleyebilecek, bir arabanın çarpışma testini gerçekleştirebilecek, derbi arenasında şansınızı deneyebilecek ve en havalı stuntları gerçekleştirebileceksiniz.

Kazalar, arazi yarışları, stuntlar, yıkım, gece kayması – hepsi CrashX ile alakalı: çarpışma testi arabaları, çarpışma ve trafik kazası simülatörü.

Çarpışma Testi Simülatörü Apk indir

Birkaç enteresan oyun modu sizi bekliyor, örneğin sandbox modunda arabayı ezebilir yahut duvara çarpabilirsiniz ve muhteşem görsel stil ve gerçekçi yıkım fiziği ekranda olanlara daha da fazla çevre katacaktır.

Burada bir Megaramp’a binebilir, bağımsız olarak çok çeşitli otomobiller için çarpışma testi yapabilir, çekiçler, hidrolik presler, büyük yüksekliklerden düşmeler ve çarpma durakları tercih ederek güçlerini kontrolünü yapabilirsiniz.

Ayrıca bir arabada bowling, Kızıl Gezegenin arazisinde sürüş, arabada lav üzerinde park etme, gece kayması ve çok daha yükseksını yapacaksınız.

Çarpışma Testi Simülatörü indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Rogue Land APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın