Candy Crush Jelly Saga Hileli MOD APK [v2.73.8] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Candy Crush Jelly Saga Hileli MOD APK [v2.73.8] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak King tarafından yayınlanan 84MB boyutundaki Candy Crush Jelly Saga Hileli MOD APK [v2.73.8] indirme linkini sizler için paylaştık. Candy Crush Jelly Saga Hileli MOD APK [v2.73.8] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Candy Crush Jelly Saga Hileli MOD APK [v2.73.8] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Candy Crush Jelly Saga Hileli MOD APK [v2.73.8]

Candy Crush Jelly Saga Hileli MOD APK [2.73.8] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir dizi enteresan düzeyye geçin ve tamamen yeni bir hikayenin tadını çıkarırken eğlenin.

Candy Crush Jelly Saga 2.73.8 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Can Hilesi
  2. Bölüm Hilesi

ÖNEMLİ : Oyunu yüklemek için eski sürümünü kaldırmalısınız.

Candy Crush oyuncuları, kendilerini şeker diyarında bir başka harika şeker macerasında buldukları için sevinirler ve burada heyecan verici üçlü eşleştirme düzeylerine dalacaksınız. Yeni bir Candy Crush yolculuğuna çıkarken yeni hikayeyi keşfedin. Candy Crush Jelly Saga‘nın harika dünyasını keşfederken enteresan kurulumlar ve oynanışla yeni düzeyleri keşfedin ve deneyimleyin. Bu sefer, bir dizi enteresan bulmaca düzeysini üstlenirken ve yeni hikayelerin kilidini açarken kıpır kıpır, sallanan Jelly Queen ile yüzleşeceğiniz yeni oyunu keşfedin. Kendinizi Candy Crush dünyasına geri dönün ve canlandırıcı bir kurulumda oyunun tadını çıkarın. Geçmişte keyif aldığınız tüm bu harika özelliklere ve oynanışa erişin ve daha fazlasını keşfedin.

Candy Crush Jelly Saga v2.73.8 MOD APK

Oyunda, Android oyuncuları kendilerini Candy Crush’ın güzel düzeylerini keşfederken ve deneyimlerken bulacaklar. Bu yeni bölümde, sizi şekerli dünyayla tanıştıran keyifli üçlü eşleştirme oyununa erişmeye devam edeceksiniz. Onları açmak yahut enteresan yeteneklere sahip yeni şekerler oluşturmak için aynı renkli şekerleri bağlayın. Aşamaları etkili bir biçimde temizlemek için bu eşsiz şekerlerden yararlanın. Buna ek olarak, her düzeyde her türden harika oyun içi öğeler içeren çeşitli oyun seçenekleriyle, Candy Crush Jelly Saga ‘nın bu yeni oyunuyla kendinizi daha da çok eğlenirken bulacaksınız. Ayrıca, enteresan karakterler ve benzersiz maceralar içeren yeni ağaç dünyasını keşfetme şansına da sahip olacaksınız. Ama en önemlisi, yolculuklarınız boyunca kendinizi Jelly Queen ile bi hayli fazla karşılaşacaksınız. İyi hazırlandığınızdan ve onu defalarca yenebildiğinizden emin olun. Jelly Queen’i yenerken ve oyundaki şampiyon olarak yerinizi alırken heyecan verici Candy Crush savaşlarına dalın. Seviyelerin tadını çıkarın ve eğlence dolu Candy Kingdom’ı keşfedin.

Candy Crush Jelly Saga Can Hilesi

Başlangıç ​​olarak, Android oyuncuları kendilerini, rahatlatıcı ve keyifli üçlü eşleştirme oyununa basit bir şekilde dalabilecekleri klasik ve keyifli Candy Crush oyununun keyfini çıkarırken bulacaklar. Bir dizi enteresan düzeyye geçin ve tamamen yeni bir hikayenin tadını çıkarırken eğlenin. Çoğu oyuncu için, hatta seriye aşina olmayanlar için bile, oyuna alışmanın nispeten basit olduğunu göreceksiniz. Burada kendinizi bulmacaların keyifli ve harika oynanışını keşfederken bulacaksınız. Benzer şekerleri birleştirin ve her türlü epik şekerli ve çılgın tepkileri serbest bırakın.

Candy Crush Jelly Saga Bölüm Hilesi

Bundan bahsetmişken, Candy Crush Jelly Saga’daki oyuncular, her biri kendi benzersiz kurulumlarına ve oynanışına sahip 2000’den fazla enteresan bulmaca düzeysine erişebileceklerini görecekler. Burada kendinizi birden fazla hedefi tamamlarken bulacaksınız ve zorlukları etkili bir biçimde çözmek için Candy Crush güçlerinden yararlanacaksınız. Oyunla alakalı enteresan hikayeleri keşfederken bir dizi epik bulmaca çözme düzeysinde ilerleyin. Ve makul derecede git gide artan zorluklarla, oyundaki her düzeynin son derece zevkli olduğunu göreceksiniz.

Candy Crush Jelly oynamanın tadını çıkarırken enteresan mücadeleler üstlenirken ve oyundaki harika patronlarla yüzleşirken her zaman keyif alabilirsiniz. Her biri kendi uzmanlığına sahip her türden farklı patronlar tarafından meydan okunduğunu bulun. Böylelikle, bazı olağanüstü şekerli savaşları garanti edin.

Candy Crush Jelly Saga altın Hilesi

Ve oyunu daha enteresan hale getirmek için Candy Crush Jelly, Android oyuncularını Spread the Jelly ve Release the Pufflers’ın keyifli ve enteresan oynanışıyla tanıştırıyor. Bu nedenle, eski oyun ve zorluklarla birlikte, yalnızca Candy Crush Jelly Saga’da bulunan heyecan verici yeni oyunun keyfini çıkarmakta özgürsünüz.

Candy Crush Jelly Saga Hile Apk

Ayrıca Candy Crush Jelly’deki oyuncular, seriyi bu kadar popüler yapan enteresan ve harika güçlendirmelere ve güçlendirmelere de erişebilecekler. Düşmanlarınızı etkili bir biçimde alt ederken ve oyunda ilerlerken birleştirilmiş şeker parçalarının olağanüstü güçlerinden yararlanın. Ayrıca, Tasty Color Bomb Lollipop ve benzerleri gibi mevcut yeni kuvvetlendiricilerle, oyunu kesinlikle çok daha keyifli bulacaksınız.

Candy Crush Jelly Saga Apk indir

Ve oyunda ilerledikçe, kendinizi Dreamy Treetop’un yeni ve enteresan dünyasını keşfederken bulacaksınız. Yeni karakterlerle tanışın ve ilerledikçe bir çok enteresan hikayenin tadını çıkarın. Ve tabi ki, Jelly Queen’i alıp onun enteresan yardakçılarıyla etkileşime girerken kesinlikle eğleneceksiniz.

Oyunu daha keyifli hale getirmek için Candy Crush Jelly Saga’daki oyuncular, sosyal hesabınızı oyuna bağlayarak bir çok yeni detaya de erişebilecekler. Arkadaşlarınız ve çevrimiçi oyuncularla harika Candy Crush mücadelelerine dalarak eğlenin. Liderlik Tablosu mücadelelerinde yarışarak başlayın, benzersiz oyun içi etkinliklerin keyfini çıkarın yahut en yüksek puanlarla dostlarınıza meydan okuyun.

Candy Crush Jelly Saga Son Sürüm Apk

Ayrıca, oyun içi dosyalarınızı güvenli bir biçimde saklamanıza olanak tanıyan çevrimiçi bulut kayıtlarını da etkinleştireceksiniz. Bu nedenle, siz öyle düşünmediğiniz sürece oyun içi ilerlemenizi asla kaybetmezsiniz. Ayrıca, oyun içi ilerlemenizi farklı cihazlar içinde etkili bir biçimde senkronize etmenizi sağlayan otomatik senkronizasyon özelliğini de etkinleştireceğinden bahsetmiyoruz.

Henüz farkında olmayanlar için, oyun şu anda tüm Android karakterlerinin mobil cihazlarında oynaması için ücretsizdir. Bunun yanında, herhangi bir ücret ödemeden oyunu Google Play Store’dan indirip yüklemeniz olabilecek.

Candy Crush Jelly Saga oyna

Lakin, reklamlar ve oyun içi satın almalar sebebiyle oyunu biraz can sıkıcı buluyorsanız, oyunun sınırsız para , reklamsız deneyimler ve reklamsız deneyimler sunan değiştirilmiş versiyonuna bir göz atmak isteyebilirsiniz. ücretsiz oyun. Sadece web sitemizden Candy Crush Jelly Mod APK’sini indirip yükleyin ve gitmeye hazırsınız.

Candy Crush Jelly’nin heyecan verici oyununa dalarak çarpıcı görsel tecrübeleri keşfedin. Bir Candy Crush yahut Divine serisine her eriştiğinizda tatmin edici görsel efektlerin keyfini çıkarın. İlginç şeker meraklılarından yararlanın ve diğerlerini patlatmalarını izlerken eğlenin. Lakin en önemlisi, iddiasız grafiklerle Candy Crush Jelly’deki oyuncular kendilerini keyifli ve enteresan oynanışı sonuna kadar keşfederken bulacaklar.

Candy Crush Jelly Saga indir (MOD, Sınırsız Can / Bölüm Hilesi)

Bir önceki android oyun

Cuties APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın