Camping Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.21] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Camping Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.21] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Kawaii Game tarafından yayınlanan 170MB boyutundaki Camping Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.21] indirme linkini sizler için paylaştık. Camping Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.21] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Camping Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.21] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Camping Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.21]

Camping Tycoon Para Hileli MOD APK [1.6.21] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birkaç yönetici daha kiralayın, kamp alanının tüm bölümlerini kontrol etmenize yardım edeceklardır.

Camping Tycoon 1.6.21 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alma (İnternet açıkken ve Google hizmetlerinde yetkilendirmeyle çalışır).

Camping Tycoon, kamp yöneticisi olma hayalinizi gerçekleştirecek. Göz açıp kapayıncaya kadar ücretsiz olarak büyük bir araziye sahip olma ve kendinize büyük bir turizm ve kamp alanı kurma fırsatına sahip olmanız çılgınca. Harika işler yaratmak için yaratıcılığınızı serbest bırakın, sonrasında kamp alanınızdan çok para kazanmak için iş kabiliyetinizi kullanın. Sürekli değişen ve sürekli olarak gelişen bu oyundan kesinlikle sıkılmayacaksınız.

Camping Tycoon v1.6.21 MOD APK

İlk sermaye ile kendinize yeterli arsa alın ve ilk işleri kendiniz düşünmeli ve inşa etmelisiniz. Başlangıç ​​için kamp alanları, yemek alanları vb. gibi temel ve temel binaları seçin. Bu, ilk sayıda ziyaretçiyi çekmenize yardım edecektır. Size belirli bir gelir kaynağı yarayacaklar ve kamp alanınızı daha da ilerletmeye devam etmeniz için tavsiyelerde bulunacaklar. Camping Tycoon‘da müşterinin kral olduğunu unutmayın, bu yüzden lütfen coşkuyla hizmet edin ve onların fikirlerini dinleyin.

Camping Tycoon Para Hilesi

Daha fazla paraya sahip olduktan ve geri bildirim aldıktan sonra, sahip olduğunuz parayı yüzme havuzları, eğlence parkları, otoparklar, su altı oyun sistemleri vb. gibi diğer eğlence tesislerini inşa etmeye devam etmek için kullanın… eski binaları modernize ederek daha modern ve lüks hale getirmeye özen göstermek. Yaptığınız işler ne kadar müthiş olursa müşteri sayısı da o kadar yüksek olacaktır.

Camping Tycoon Altın Hilesi

Zaten büyük bir patron, kendinize ekstra gelir elde etmek için her fırsatı değerlendirmeniz gerekiyor. Müşterilerden gelen iyi geri bildirimlerle birlikte kamp alanının yükseltilmesi, kamp yerinizi daha popüler hale getirecek ve müşteri sayısını hızla artırmaya yardım edecektır. Oynamak için ne kadar çok misafir gelirse, giriş biletinden ve hizmetleri kullanmaktan elde ettiğiniz paradan o kadar fazla para kazanırsınız.

Camping Tycoon Hile Apk

Çadır kiralama, otopark ücreti, yemek, armağanlik eşya yahut oyunlara katılmak için bilet gibi ek gelir elde etmek için kamp alanında sahip olduğunuz tüm hizmetlerden yararlanın,… Camping Tycoon’da ne kadar farklı hizmetlere sahip olursanız, o kadar çok hizmet alırsınız. müşterilerinize ödeme yapmak daha kolay. Yapı ne kadar iyi olursa, fiyatınızi artırma şansınız o kadar artar.

Camping Tycoon Apk indir

Camping Tycoon’da yapılacak işler bi hayli fazla olsa da çok fazla endişelenmenize gerek yok. Kamp alanının boyutu büyümeye başladığında, kamp alanının müthiş biçimde işletilmesini sağlamanıza yardımcı olması için daha fazla yönetici yahut işçi kiralayın. Misal verilecek olursa, çadırları temizlemek için daha fazla kapıcı tutun, giriş biletlerinizi ve oyun hizmeti biletlerinizi kontrol etmenize yardım edecek bilet denetçileri tutun. Ayrıca kamp alanınız için daha fazla cankurtaran yahut sağlık personeli kiralamanız gerekir.

Camping Tycoon Apk Son Sürüm

Birkaç yönetici daha kiralayın, kamp alanının tüm bölümlerini kontrol etmenize yardım edeceklardır. Yüksek kaliteli yöneticiler, orada olmadığınızda bile her şeyi yönetmenize yardımcı olabilir, hatta kamp alanının müthiş olmasına yardımcı olabilir. Birkaç gün devamsızlık ve giriş yapamamanız durumunda, bu yöneticiler yine de kamp yerinizin muazzam gelir elde etmesine yardım edecektır. Bunun yanında, onları işe almak için büyük miktarda para harcamanız da gerekir.

Camping Tycoon İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Pixel Combat Zombies Strike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın