Türkçe Yama

Call of Duty Vanguard zombileri görücüye çıktı

Call of Duty Vanguard zombileri görücüye çıktı, Oyun severler için Call of Duty Vanguard zombileri görücüye çıktı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Call of Duty Vanguard zombileri görücüye çıktı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Call of Duty Vanguard zombileri görücüye çıktı

Call of Duty Vanguard zombilerini oyuna ekleyecek olan Call of Duty: Vanguard Zombies modu için resmi fragman yayınlandı. ,

Fragmanda Vanguard zombi istilasının nasıl başladığı kısaca görülebiliyor ve 4 kişilik ekibimizle zombilere karşı elimizin altındaki doğa üstü güçleri ve ekstrem silahları da görebilinmekte.

Call of Duty Vanguard zombileri karşınızda


Fragman, bir “Ölüler Ordusu”nun düşmanlarının üzerine salmanın iyi bir fikir bulunacağına kanaat getiren Oberfuhrer Wolfram von List’in, Kortifex the Deathless adındaki gizemli bir canlı ile yaptığı anlaşma ile açılıyor. Ardından, bu canlının düşmanı olduğunu anladığımız diğer 4 gizemli canlıdan, oyuncuların kontrol ettiği ekipteki herkesin (4 kişiden oluşacak) belirli güçler ve silahlar edindiğini öğreniyoruz.

Call of Duty Vanguard zombileri

Kortifex’in karşısında bize güçlerini bahşeden bu canlılar Saraxis the Shadow, Norticus the Conqueror, Inviktor the Destroyer ve Bellekar the Warlock.  Oyuncular Vanguard:Zombies modunda, 4 kişilik personelleri ile sonsuz zombi dalgalarına karşı hayatta kalmaya çalışacak ve cephanelerindeki özel güçleri gerektiğinde kullanabilecekler.

5 Kasımda çıkacak olan Call of Duty: Vanguard’ın zombi modunun, Black Ops: Cold War ile başlayan zombi hikayesine eklemeler yapması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu