Türkçe Yama

Call of Duty: Vanguard için yeni hikaye videosu yayınlandı

Call of Duty: Vanguard için yeni hikaye videosu yayınlandı, Oyun severler için Call of Duty: Vanguard için yeni hikaye videosu yayınlandı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Call of Duty: Vanguard için yeni hikaye videosu yayınlandı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Call of Duty: Vanguard için yeni hikaye videosu yayınlandı

Çıkış tarihine kısa bir süre kala Call of Duty Vanguard ile ilgiliki reklam çalışmaları ve tanıtım videoları da hız kazandı. Bir kez daha 2.Dünya Savaşı dönemine gideceğimiz fakat bu sefer alternatif zamana ait bir hikaye anlatacak olan oyun,1945 senesinde, Hitler’in ölümünün ardından başlayan alternatif bir hikayeyi konu alacak.

Call of Duty: Vanguard için yeni hikaye videosu yayınlandı

Hitler’in varisini hazırlamak için oluşturulan “Project Phoenix” isimli projenin sırrıne ışık tutacağımız oyunda tabi ki alıştığımız o aksiyon yapısı yine yerini koruyor. Sladgehammer ekibi aracılığıyla geliştirilen oyunun hikaye modunda müttefik ülkelerden dört uzmanın hikayesine tanıklık edeceğiz. Zaten savaş alanının farklı cephelerine gideceğimiz oyunun tanıtım videosunda da bu farklı bölgelere yer verildiğini göze çarpıyor.

PC platformu dışında PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X ve S için 5 Kasım 2021’de çıkacak oyunun bu yeni videosuna aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu