Türkçe Yama

Call of Duty Vanguard hileleri şimdiden satılmaya başlandı

Call of Duty Vanguard hileleri şimdiden satılmaya başlandı, Oyun severler için Call of Duty Vanguard hileleri şimdiden satılmaya başlandı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Call of Duty Vanguard hileleri şimdiden satılmaya başlandı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Call of Duty Vanguard hileleri şimdiden satılmaya başlandı

Piyasaya çıktığı tarihten bu yana hile ve hack gibi problemler ile boğuşan COD: Warzone’un ardından Call of Duty Vanguard hileleri de şimdiden kapış kapış gidiyorlar denilebilir. Geçen hafta Call of Duty Vanguard açık betası açılmıştı ve hile satıcıları, Warzone’un anti-hile sisteminin Vanguard betasında kullanılmaması aracılığıyla online maçları tek tuşla bitirebiliyorlardı.

Call of Duty Vanguard hileleri ömürlük satılıyor

Hile satıcılarının, Vanguard’ın piyasaya çıkışı için “şimdiden kolları sıvadıkları” ve ömürlük kullanılabilecek Call of Duty Vanguard hileleri sattıkları ifade ediliyor.  Vanguard’ın kodlarının Modern Warfare 2019 ile benzer olmasından ötürü hile üreticilerinin işlerinin kolaylaştığı söyleniyor.

Call of Duty Vanguard hileleri

İnternet sitesi Waypoint’e konuşan endüstri içinden biri, Call of Duty motorunun bunca senedir pek değişmediğini bu yüzden bir oyundaki hileyi başka bir oyuna aktarmanın pek de zor olmadığını ifade ediyor.

Hile üreticilerinin bu sayede Vanguard betasını resmen sağdıklarını ve betanın halka açık olması aracılığıyla hile fotoğrafları ve videolarını rahatça paylaşarak kendi reklamlarını çok rahat yaptıklarını ifade eden kaynak kişi, hile bolluğu aracılığıyla bazı hilelerin ücretsiz olarak herkese dağıtılacak noktaya geldiğini dile getirdi.

5 Kasım 2021’de yayına girecek olan Call of Duty Vanguard’ın, oyuna eklenecek yeni anti-hile sistemi ile şimdiden stoklanmış hileleri engelleyip engellemeyeceğini zaman gösterecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu