Buz Devrinde pdf oku indir

1
Buz Devrinde pdf oku indir

Buz Devrinde pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman ve Öykü Kitapları türünde çıkarılan Buz Devrinde kitabını paylaştık. 128 sayfadan oluşan Buz Devrinde kitabının yazarı ise Mustafa Hakkı Kurt‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Buz Devrinde oku indir. Buz Devrinde pdf indir yandex, Buz Devrinde pdf indir idefix, Buz Devrinde PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Buz Devrinde Pdf indir

Buz Devrinde Kısa Özet

Doğan, Banu ve Selim zamanda yolculuk yaptıran bilgisayarlarıyla şimdilerden 18.000 yıl öncesinin Buz Devrine gittiler. Ama bu Buz Devri, bildiğiniz gibi değildi! Bu devirde mamutlar vardı, evet; ana kılıç dişli kaplanlar yoktu. Onların yerine karşılarına çıkan leoparın da evcil olduğu söylenemezdi. Buz Devri insanlarıyla birlikte yol alırken karşılarına çıkan kurtlar da öyle… Bugüne dönmelerinin önünde duran aşamayacakları bir engel vardı.

Buz Devrinde, Geçmiş Zaman Gezginleri dizisinin beşinci kitabı. Geçmiş Zaman Gezginleri, kahramanlarımız Doğan, Banu ve Selim’in Taş Devri, Sümer Ülkesi, Dinozorlar Çağı, Eski Mısır ve Buz Devrinde geçen müthiş serüvenlerini, teknolojiden tarihe, coğrafyadan insanbilime uzanan çok geniş bir çerçeve içinde anlatıyor.

*Günümüzden binlerce yıl önce buzlar içinde dolaşan geçmiş zaman gezginlerimiz yine maceradan maceraya koşarken, doğa, evren ve insanla alakalı bir dünyanın kapılarını aralamaya çalışıyorlar. İlköğretim öğrencilerine eğitimde destek olacak bir hikâye.*

-Selda Fillikçioğlu-Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Bir cevap yazın