Box Office Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Box Office Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Hothead Games tarafından yayınlanan 168MB boyutundaki Box Office Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.3] indirme linkini sizler için paylaştık. Box Office Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Box Office Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Box Office Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [v2.0.3]

Box Office Tycoon Reklamsız Hileli MOD APK [2.0.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizin için bir mağaza başlatmanın gerçek sürecini simüle edecek ve onu kapsamlı bir tedarik zincirine dönüştürecektir.

Box Office Tycoon 2.0.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz armağanler alabilirsiniz.

İşletmeler her zaman belirli bir miktarda sermaye ve uygun önderlik gerektirir. Ürünün onlara ulaşmasını istiyorsanız, müşteri gereksinimlerine yanıt vermek çok mühimdir. Mağazanız bir dereceye kadar büyüdükçe, gelirinizi yükseltmek için ölçeklendirirsiniz. Bir yöneticiyi işe almak bir zorunluluktur. İş deneyimini bir oyunda yaşamak istiyorsanız Box Office Tycoon‘u deneyebilirsiniz.

Box Office Tycoon v2.0.3 MOD APK

Box Office Tycoon‘da dünyayı ve mağazanızı 3. bir perspektiften göreceksiniz. Bu bakış açısı mantıklı çünkü işinizi yönetmeniz ve sorunsuz çalışmasını sağlamanız gerekiyor. Aynı zamanda mağazanıza gelen kişi sayısını göreceksiniz ve bu, işinizin ağır ağır büyüdüğünün bir işaretidir. Oyundaki dünya güzel dizayn edilmiş ve karakterler ufak boyda. 

Box Office Tycoon Apk indir

Güzel grafiklerle, oyuncular kendilerini cezbedecek ve oynarken harika zaman geçirecekler. Bu oyundaki tüm aktivitelerin yöneticisi siz olacaksınız gibi görünmekte. Boş boş para kazanmanız ve bir yerden bir yere gitmeniz için burası minyatür bir dünya denilebilir.

Box Office Tycoon Para Hilesi

Box Office Tycoon, sizi bir iş insanı ve kendine ait bir temeli olan bir role sokar. İşiniz, yerin ilerlemesini ve etkinliğini izlemek. Aynı zamanda, ardından başka planlara sahip olmak için kar elde edebilirsiniz. Sinemanıza gelen müşterilerin ruh durumlarını de gözlemleyebilirsiniz. İlk işiniz bir sinema salonuna sahip olmaktı. Bildiğiniz gibi odaklamanız gereken birden çok faktör var, gösterim odası, kasiyer tezgahı, yemek tezgahı vs. Bu nedenle bu, belirli sayıda çalışanla doğru bir biçimde yönetmenizi gerektiriyor. Oyunun oynanışının basit olduğu fakat üssünüzü sürekli olarak kontrol etmenizi gerektirdiği söylenebilir.

Box Office Tycoon Elmas Hilesi

İş bir ölçekle sınırlandırılamaz. Çoğunlukla sinema salonunuzu büyütmek ve daha fazla insanı çekmek zorunda kalacaksınız. Bunu yapmak için, belirli miktarda kaynak elde etmek için çok zaman harcayacaksınız. Yeni bir pozisyonun kilidini açabildiğiniz zaman, bu sizi bu oyunu oynamaya devam etmek için motive edecektir.

Box Office Tycoon Hile Apk

Bir ölçeğe eriştiğinizda, daha fazla gelir elde etmek için bir çok değişik istasyon inşa etmeniz gerekiyor. Bu, onu etkili bir biçimde yönetmenin yollarını bulmanızı gerektirir. Bunu kullanmanın yollarından biri, daha fazla yönetici işe almaktır. Kaynaklarınıza bağlı olarak bu karakterleri seçme ve yükseltme hakkına sahipsiniz. Bu nedenle, bir yöneticiyi işe almadan önce dikkatlice düşünün.

Box Office Tycoon VIP Hilesi

Box Office Tycoon, göz alıcı grafiklere sahip heyecan verici bir oynanışa sahip bir iş oyunudur. Tüm faaliyetlerini kontrol edeceğiniz minyatür bir dünya gibi görünmekte. Her kişiliğin nispeten ufak bir boyu mevcuttur, bundan dolayı sinema salonunuza geldiklerini gözlemleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyun sırasında üssünüzün boyutunu daha da genişletmenin ve daha fazla kar elde etmenin bir yolunu bulacaksınız. Lakin bu, sistemin doğru çalışması için ek yöneticilere sahip olmanızı gerektirir. Box Office Tycoon’da kendinize bir sinema imparatorluğu kurun.

Box Office Tycoon İndir (MOD, Reklamsız)

Bir önceki android oyun

Idle Mafia – Zengin Müdür APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın