Botworld Adventure Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Botworld Adventure Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Featherweight tarafından yayınlanan 420MB boyutundaki Botworld Adventure Para Hileli MOD APK [v1.2.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Botworld Adventure Para Hileli MOD APK [v1.2.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Botworld Adventure Para Hileli MOD APK [v1.2.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Botworld Adventure Para Hileli MOD APK [v1.2.1]

Botworld Adventure Para Hileli MOD APK [1.2.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Nadir hurda toplamak ve yeni botlar keşfetmek için dışarı çıkarken keşfedebileceğiniz devasa, güzel ve çeşitli bir dünyadır.

Botworld Adventure 1.2.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Ücretsiz satın alma hilesi

Botworld Adventure dünyasında, çeşitli güçlere ve hayranlık uyandıran şekillere sahip bot varlıklar yaşıyor. Oyunu deneyimlerken, oyuncular içeride dolaşarak ve bir çok vahşi robotla yüzleşerek zaman geçirecekler. Maça katılmasanız bile, takım dostlarınızı desteklemek için hala bir yolunuz var. Böylelikle oyuncular, maçlar boyunca botların gücünü yükseltmek ve farklı nadirlikte bir çok bot bulmak için motive olacaklar.

Botworld Adventure v1.2.1 MOD APK

Hikaye, bot ustası olmak isteyen bir karakter etrafında dönüyor. Botworld Adventure‘daki botlar, farklı şekillerde robotlara benzetilebilir ve benzersiz bir statüye sahiptir. Bu nedenle, botların gücünü bulmak ve geliştirmek bir bot yöneticisi olarak sizin sorumluluğunuzdadır. Lakin bu basit bir yolculuk değil, fakat oyuncuların keşfetmesi için bir çok heyecan verici şey olacak. 

Botworld Adventure Para Hilesi

Oyunun başında, kişiliğinizi sıfırdan oluşturabilir ve güzel bir görünüm için öğeleri özelleştirebilirsiniz. Tamamlandığında, bu dünyaya girme amacınızı öğrenecek ve oyundaki ilk işe bir bot almak için ekranlara geleceksınız. Size nasıl taşınacağınız ve babamın evine nasıl gideceğiniz hususunda talimatlar verilecek. Oradan, seçeceğiniz üç farklı bot türü ile ilgili size üç seçenek sunacak ve her bot bir sınıfa ait olacak.

Botworld Adventure Altın Hilesi

Botunuzu aldıktan sonra, vahşi botu yenmek ve düzeyyi kazanmak için kesinlikle bir antrenman maçına katılacaksınız. Oyuncu, stratejisine bağlı olarak, oyun alanında herhangi bir yerde botun yerini seçecektir. Aynı zamanda botun sahaya girmesine izin verdikten sonra yapmanız gereken iş botunuzun düşmana saldırmasını izlemek ve sonuçları almaktır. Otomatik olarak saldıracak ve botunuz üzerinde herhangi bir etkiniz olmayacak.

Botworld Adventure Hile Apk

Botu kontrol edemeseniz de yapabileceğiniz bir şey var, savaşı bot paketinden alınan becerilerle desteklemek. Desteklerin altında yeşil bir çubuk göreceksiniz. Spesifik olarak, bu çubuk, savaşta git gide artan otomatik bir enerji çubuğu olarak kabul edilir; beceride görünen sayı, kullanmak için gereken enerji çubuklarının sayısıdır. Bu nedenle, geniş alan hasarı vermek için roket atmak gibi bu beceriden tam ve zamanında yararlanın. 

Botworld Adventure Apk Son Sürüm

Herhangi bir oyuncunun keyif alacağı bir unsur, kadroya yeni botlar toplamaktır. Ödüller almak, kutuları açmak ve savaş yoluyla botlarla tanışmak gibi yeni botlar toplamanın bir çok yolu mevcuttur. Aynı zamanda, ilgilenmeniz gereken bir faktör, tarama botlarının arada bir düşündüğünüz kadar kolay olmadığıdır. Bazı zaman botları açmak için belirli bir miktarda kaynağı karşılamanız gerekir çünkü bunlar bir araya getirilecek bir makineye benzer biçimde inşa edilmesi gereken bir formdadır.

Botworld Adventure apk indir

Botları başarıyla çağırdıktan sonra, güçlerini yükseltmek için zaman ayırmaya ve bir çok değişik maç boyunca onlarla savaşmaya ekranlara geleceksınız. Yukarıda da söz ettiğimiz gibi ortamda çeşitli wild botlarla karşılaşacaksınız bu yüzden botunuzu belli bir düzeyde bırakmamalısınız. Yine çevreden toplama, geri dönüşüm yahut sandık açma gibi bir çok başka kaynaktan malzeme bulmaya çalışıyorsunuz. Her bot belirli bir miktarda kaynak tüketecek ve siz onları toplamak için zaman harcayacaksınız.

Botworld Adventure indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş)

Bir önceki android oyun

People and The City APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın