Bottle Flip 3D VIP Hileli MOD APK [v1.90] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Bottle Flip 3D VIP Hileli MOD APK [v1.90] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak tastypill tarafından yayınlanan 75MB boyutundaki Bottle Flip 3D VIP Hileli MOD APK [v1.90] indirme linkini sizler için paylaştık. Bottle Flip 3D VIP Hileli MOD APK [v1.90] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Bottle Flip 3D VIP Hileli MOD APK [v1.90] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Bottle Flip 3D VIP Hileli MOD APK [v1.90]

Bottle Flip 3D VIP Hileli MOD APK [1.90] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Heyecan verici atari oyunu Bottle Flip 3D’de plastik bir şişeyi çevirmeniz gerekiyor! Şişeyi zıplatın, hatta iki kere çevirin.

Bottle Flip 3D 1.90 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. VIP Hilesi
  2. Kilitler Açık

Bottle Flip 3D – her oyuncunun kendi tepkinizi test edebileceği enteresan bir arcade oyunudur, çünkü burada bir çok benzersiz ve enteresan düzeyden bir şişe atmanız gerekir. Oyunun her aşamasında, bitişe ulaşmak için kullanmanız gereken birkaç düzey olacaktır. Ekrandaki geleneksel baskıyı tercih ederek, oyundaki ana karakter, şişenin takla yapması ve altta kalması için her şeyi yapacak. 

Bottle Flip 3D v1.90 MOD APK

Bazı durumlarda, bu, mobil cihazun ekranına iki kez atlamanızı yahut daha doğrusu iki kez dokunmanızı gerektirir. Ana kişiliğin baştan düzeyyi geçmeye başlamasını sağlamak maksadıyla şişe yere düşüyor ve bir aşamanın başarılı bir biçimde bitirilmesi aracılığıyla çok fazla kristal kazanabiliyorsunuz. Bunun yanında şişelerle birlikte yeni yerler açabileceksiniz.

Bottle Flip 3D Apk PARA hilesi

Android cihazlar için tepkinizi test etmeniz ve rekorlar belirlemeniz gereken arcade tepkisi. Bu, gündelik eğlence türünde bi hayli enteresan ve güzel bir oyundur. Burada size özel beceriler gerektirmeyen müthiş yönetimin keyfini çıkarabilirsiniz. Minimalizm tarzında yapılmış güzel grafikler, projenin atmosferini ve genel tonunu müthiş bir biçimde yansıtır. 

Zıplayan Şişe Oyunu Oyna

Sıkıcı gününüzü en eğlenceli vakitlera dönüştürün, burada ve şimdi uygulayabilirsiniz. Şişeyi dibe inmesi ve düşmemesi için atmaya başlayın. Seviyeyi tamamlamak için olabilecek olduğunca çok puan almaya çalışın. Büyük bir sayı olan oyunda düzeylerin farklı odalarını keşfedin. Farklı yerlere seyahat edin ve yenilerini bulun. Basit oyun, gününüze iyi bir ruh hali ve biraz dinlenme katın.

Bottle Flip 3D apk hile

Trendin getirdiği eğlence potansiyelinin farkında olan Tastypill, Bottle Flip Challenge’dan ilham alan tamamen yeni bir oyun başlatmaya çok hevesli, bu Bottle Flip 3D. iOS’ta bir süre yayınlandıktan sonra, bu işletim sistemi kullanan bireylerin deneyimleme şansına sahip olmalarına yardımcı olmak için bu oyun artık Android’de mevcuttur.

Bottle Flip 3D Apk indir

Ayakta durup su şişelerini fırlatmakta ustalaştıysanız ve bu oyunun bu kadar basit olduğunu kafanızı yoruyorsanız… Ah! Hatalısınız. Bottle Flip 3D, telefonunuzu bir su şişesine benzetip sizden onu atmanızı istemeyecek, fakat oyunun zorluğu gerçek sürüme göre yeni boyutlara ulaşacak. Bu oyundaki göreviniz, şişeyi bir konumdan diğerine atmak, böylece şişenin tüm yüzeylerde sabit durması ve yere düşmemesi gerekir. Kulağa orijinal gibi geliyor ama hiç şişeyi fırlatıp eğimli bir duvar resminde yahut ultra ince bir televizyonda dengelemeyi düşündünüz mü?

Bottle Flip 3D Apk Dayı

Oyuncu, çok sayıda mobilyanın olduğu ufak bir odada önüne geçeri aşmak için su şişesini kontrol eder. Dokunarak yahut kaydırarak, belirli bir mesafe hareket ederken şişenin havada dönmesini sağlayabilirsiniz. Şişe havadayken ekrana iki kez dokunarak çift atlama uygulayabilirsiniz. Her atıştan sonra su şişeleri nesnelerin üzerine inmeye zorlanır. Su şişesini farkında olmadan yere düşürürseniz, şişe ister ayakta ister düşüyor olsun, yine de kaybedersiniz.

Bottle Flip 3D VIP Hilesi

İlk odayı kazandıktan sonra oyunun kilidi yeni odalar ve diğer mobilya düzenlemeleriyle açılacak. İlk birkaç odayı basit bir şekilde geçerseniz, acele etmeyin, bu yalnızca bir ısınma! Seviye ne kadar yüksek olursa, Bottle Flip 3D nesneler içindeki mesafeyi ve çeşitliliğini çılgın bir biçimde artırır. Artık her şey basit değil, fakat ayakta durmakla düşmek içindeki sınır milimetreler kadar kırılgan. Sadece biraz kuvvetli bir el yahut biraz gevşek bir el tüm oyunu kaybedebilir.

Ayrıca, oyun düzeylerini fethetme sürecinde zor nesneler de giderek daha fazla ortaya çıkmakta. Oyuncunun odaklanmaması durumunda bir fanın su şişesini yere itebileceğini varsayalım yahut bir kitaplık çivi kaybederse dikkatsiz bir oyuncuyu yenecektir.

Android şişe oyunu oyna

Her oyunu geçtikten sonra, oyuncu belirli miktarda mücevher alacak. Bu taşlar, su şişeniz için yeni bir cilt satın almak için kullanılacak. Bottle Flip 3D’de bir şişe şarap, bir spor salonu su şişesi ve hatta bir şişe balık sosu gibi deneyimleyebileceğiniz bir çok enteresan görünüm olduğunu belirtmekte yarar var.

Bottle Flip 3D Apk Son Sürüm

Bottle Flip 3D’nin grafikleri kabul edilebilir düzeylerde duruyor. İnsanlara Hole.io yahut Helix Jump gibi Voodoo oyunlarını hatırlatan basit, hafif görüntü. Görüntü bölümünde o kadar müthiş olmasa da, oyun hala oyuncular için en iyi deneyimi sağlıyor.

oyuncularla basit oynanış, son derece bağımlılık yaratan ve her şeyden önce trendi yakalayan puanlar alıyor. Nasıl oynanır, bu oyuna katılanlara kesinlikle keyifli ve keyifli anlar yaşatacak zeka ve incelik gerektirir.

Bottle Flip 3D indir (MOD, VİP Hilesi)

Bir önceki android oyun

Arrow Fest APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın