Block Story Premium Elmas Hileli Full MOD APK [v13.1.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Block Story Premium Elmas Hileli Full MOD APK [v13.1.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak MindBlocks tarafından yayınlanan 90MB boyutundaki Block Story Premium Elmas Hileli Full MOD APK [v13.1.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Block Story Premium Elmas Hileli Full MOD APK [v13.1.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Block Story Premium Elmas Hileli Full MOD APK [v13.1.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Block Story Premium Elmas Hileli Full MOD APK [v13.1.0]

Block Story Premium Elmas Hileli Full MOD APK [13.1.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Nihai kontrole sahip olduğunuz geniş manzaralardan bir araya gelen bir dünya inşa edin.

Block Story Premium 13.1.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Full – Tam Sürüm. 8.39 TL değerinde olan bu oyun bedava
  2. Elmas Hilesi

Her türlü enteresan macerayı keşfetme ve bunlara katılma şansına sahip bulunacağınız gizemli bloklar ve canavarlar diyarında destansı bir maceraya kendinizi kaptırın. Block Story Premium oyununda pis canavarlarla, enteresan karakterlerle karşılaşın ve sizi kahraman olarak döndüren enteresan hikayelerin tadını çıkarın. Düzenleme güçlerinizi tercih ederek dünya çapında birden fazla değişiklik yapmaktan çekinmeyin, destansı düşmanlarınızla kötü canavarlara karşı savaşın, kuvvetli ve olağanüstü silahlar alın ve daha fazlasını yapın. Devasa toprakları dolaşın ve birden fazla oyun içi kaynağın kilidini açın, her şeyi yalnızca zihninizle yaratmak için enteresan işçilik özelliğinden yararlanın.

Block Story Premium v13.1.0 MOD APK

Block Story Premium oyununda oyuncular, bloklu nesnelerin garip dünyalarında tamamen canlandırıcı ve enteresan bir macerada stajyer kahramanlarına katılma şansına sahip olacaklar. Burada, farklı oyun içi nesnelerle etkileşim kurmakta ve çeşitli oyunlarda oynarken eğlenmekte özgürsünüz. Bu tamamen etkileşimli RPG oyun dünyasında ne istersen yap. İlginç ve egzotik yaratıklarla dolu geniş ortamları ve manzaraları keşfedin. Kahramanlarınızı eğitmek ve ölü düşmanlarınızdan harika ganimetler toplamak için onları yenin. Toplanabilir kaynaklar için çevreleyen alanları keşfedin ve bunları envanterinizde saklayın.

Block Story Premium Para Hilesi

Block Story Premium’da her türlü enteresan nesneyi yaratmak için üretim ve inşa alternatiflerinden yararlanın. Düşmanlarla savaşmak için kuvvetli silahlarınızı yaratırken, kötü canavarlardan korunmak için kalelerinizi oluştururken ve harika büyülü güçlere sahip harika eserler yaratırken yüzlerce farklı seçenek içinden seçim yapın. Başlangıç ​​olarak, Block Story Premium’daki Android oyuncuları, keşfedilecek bir çok enteresan yönü olan tamamen etkileşimli dünyaya erişebileceklerini görecekler. Burada kendinizi toprakların en derinlerine kadar kazarken bulacaksınız, alanlarda her türlü farklı blokları parçalayacak yahut yol boyunca her türlü canavarı ve düşmanı alt edeceksiniz.

Block Story Premium Elmas Hilesi

Oyundaki etkileşimli Ateş öğesinin bunun bunun yanında bir çok enteresan oyun içi efekti etkinleştireceğinden bahsetmiyorum bile. Ağaçları yakmak, buzu eritmek, yemek pişirmek vb. için kullanabilirsiniz. Derinlemesine oynanışla, Block Story Premium’un keyifli ve tatmin edici dünyasını tamamen keşfetmeniz saatler alacaktır. Üstelik, geniş ve etkileşimli dünyaların bunun yanında, toprakları keşfederken kendinizi olağanüstü ve çeşitli biyomların içinde bulacaksınız. 

Block Story Premium Hile Apk

Eşsiz çöl arazilerini keşfedin, kendinizi kutup dağlarında bulun, tropik sahillerde güzel gün batımlarının tadını çıkarın vb. Her alanda, kesinlikle şaşırtacak çok sayıda enteresan yaratık ve canavar olacak. Bu nedenle, bir şeyleri keşfetmeyi seviyorsanız, bu sizin için müthiş bir şans olacaktır.

Block Story Premium Apk indir

Block Story’deki nihai RPG maceralarınıza başlamanıza yardımcı olmak için oyun, oyun içi maceralarınız boyunca sizi destekleyecek çeşitli enteresan karakterler de içeriyor. Burada, her biri benzersiz rolleri ve enteresan arka plan hikayeleri olan farklı karakterlerle karşılaşacaksınız. Bu nedenle, onlara kendi görevlerinde katılırken her zaman eğlenebilirsiniz. Veya alternatif olarak, kendi maceralarınızda size eşlik etmelerini sağlayın.

Block Story Premium Apk Son Sürüm

Birçok enteresan oyun içi mücadele ve görevle Block Story’deki oyuncular, keyifli ve tatmin edici hikayeleri benzersiz modalarla keşfetme şansına sahip olacaklar. Kahramanınız için yeni özel ödüllerin kilidini açarken farklı görevlerde eğlenin ve farklı oyun deneyimi yaşayın. Tamamlanan her görevle, nihai hedefinize daha da yaklaşacaksınız.

Block Story Premium apk 13.0 8

Block Story’deki dünya, aynı eski RPG öğeleriyle birlikte keşfetmeniz için bir çok enteresan harikayı da içinde yer alıyor. Bunun yanında, oyuncular kendilerini her zaman bir çok yeni macera ile yeni zorlukların tadını çıkarırken bulabilirler. Bu enteresan destekleyici kişiliği tanıdıkça, bilge Sihirbazdan oyundaki bir çok yeni harikayı öğrenin.

Block Story Premium indir (MOD, Elmas Hilesi)

Bir önceki android oyun

Angry Birds POP Bubble Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın