Blacksad Cilt: 2 – Arktik Irk pdf oku indir

1
Blacksad Cilt: 2 – Arktik Irk pdf oku indir

Blacksad Cilt: 2 – Arktik Irk pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan Blacksad Cilt: 2 – Arktik Irk kitabını paylaştık. 60 sayfadan oluşan Blacksad Cilt: 2 – Arktik Irk kitabının yazarı ise Juan Díaz Canales‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Blacksad Cilt: 2 – Arktik Irk oku indir. Blacksad Cilt: 2 – Arktik Irk pdf indir yandex, Blacksad Cilt: 2 – Arktik Irk pdf indir idefix, Blacksad Cilt: 2 – Arktik Irk PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Blacksad Cilt: 2 – Arktik Irk Pdf indir

Blacksad Cilt: 2 – Arktik Irk Kısa Özet

Blacksad dünya çapında ilk kez yayımlandığı 2000 senesinden beri birden fazla dilde yayımlandı ve ülkemizde de ilgi gördü. YKY aracılığıyla ciltli baskıları ilk kez 2011 senesinde yayımlanan bu kült polisiye dizi karton kapaklı yeni baskılarıyla yeniden raflarda yerini alıyor.

Şehrin ileri gelenlerinden Oldsmill bir beyaz kaplandır, polis şefi Karup ise bir kutup ayısıdır. Kendileri gibi beyaz kürklü diğer hayvanlarla birlikte Beyaz Anglo-Sakson Protestan topluluğunun bir parçasıdırlar ve kara saksağandan, kızıl tilkiye, tekir kediden kahverengi marala, kürkü lekesiz olmayan bütün diğer hayvanları hor görürler. Özel dedektif Blacksad ise bu nahoş ve gergin ortamda ortadan kaybolan bir çocuğun izini sürmektedir. John bu kördüğümü çözmek için gerektiğinde pençelerini kullanmaktan çekinmeyecektir.

Juan Díaz Canales ve Juanjo Guarnido’nun yarattığı bu müthiş çizgi roman serisi 2013’te iki dalda Eisner Ödülü kazandı ve Angoulême En İyi İllüstrasyon Ödülü de dahil olmak üzere birden fazla ödül aldı.

Bir cevap yazın