Bir Şey Olduğu Yok pdf oku indir

6
Bir Şey Olduğu Yok pdf oku indir

Bir Şey Olduğu Yok pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Bir Şey Olduğu Yok kitabını paylaştık. 272 sayfadan oluşan Bir Şey Olduğu Yok kitabının yazarı ise Kevin Wilson‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Bir Şey Olduğu Yok oku indir. Bir Şey Olduğu Yok pdf indir yandex, Bir Şey Olduğu Yok pdf indir idefix, Bir Şey Olduğu Yok PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Bir Şey Olduğu Yok Pdf indir

Bir Şey Olduğu Yok Kısa Özet

Lillian ve Madison’ın yatılı okulda başlayan beklenmedik dostlukları, Lillian’ın olaylı bir biçimde okulu terk etmesiyle mektuplara kalmıştı. Ta ki seneler sonra yine bir mektupla gelen yardım çağrısına kadar.
Madison, Lillian’dan u¨vey ikizlerine bakıcılık yapmasını istiyor. Ama bir detay var: İkizler kızıp u¨zu¨lu¨nce alev alıyorlar. Gerçekten, alev alıyorlar. Kendilerine zarar vermeyen ama etraflarında ne varsa yakıp yıkan, korkutucu ve bir o kadar da göz alıcı alevler.
Bocalamakla geçen yaşamında kaybedecek pek de bir şeyi olmayan Lillian, yazı çocuklarla geçirmeyi kabul ediyor. Üçu¨ artık birbirlerine gu¨venmeyi, başkalarını umursamamayı –ve Madison’ın politikacı kocasından uzak durmayı– öğrenmek zorundalar. Peki ama Lillian gece uykusunda bile onlar yu¨zu¨nden yanabileceği gerçeğiyle ne yapacak? Bir an önce onlardan uzaklaşmanın yollarını mı arayacak yoksa bu enteresan gu¨zellikteki çocuklarla el ele verip du¨nyanın karşısına mı dikilecek?
Birbirlerini anlamaya, du¨nyadaki ku¨çu¨k yerlerini bulmaya çalışan olağanüstü karakterlerin buluştuğu bu enteresan, yumuşak ve keyifli roman, Kevin Wilson`ın olağanu¨stu¨ ile olağanı aşılamadaki muazzam becerisini bir kez daha doğruluyor.

*Bu kitabın gu¨zelliğini aklım almıyor. Her şeyiyle özgu¨n, bir o kadar da muhteşem.* Taffy Brodesser-Akner, New York Times

*Benzerini okumuştum diyeceğiniz tek bir satır yok. O kadar taze bir ses.* Entertainment Weekly

Bir cevap yazın