Bir Kedinin Sayıklamaları pdf oku indir

1
Bir Kedinin Sayıklamaları pdf oku indir

Bir Kedinin Sayıklamaları pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Denemeler türünde çıkarılan Bir Kedinin Sayıklamaları kitabını paylaştık. 130 sayfadan oluşan Bir Kedinin Sayıklamaları kitabının yazarı ise Murat Söker‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Bir Kedinin Sayıklamaları oku indir. Bir Kedinin Sayıklamaları pdf indir yandex, Bir Kedinin Sayıklamaları pdf indir idefix, Bir Kedinin Sayıklamaları PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Bir Kedinin Sayıklamaları Pdf indir

Bir Kedinin Sayıklamaları Kısa Özet

Bir kedi düşünün, keşfetme ve eğlence duygusu ile kendisini, etrafındaki insanları ve tecrübelerini masum ve tatlı bir biçimde bize anlatıyor. Anlattıklarını okurken, bir anda düşünsel bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Bu yolculukta ilişkiler, aşk, estetik, cesaret, dayanışma ve paylaşımlar var.

Tüm bunların yaşam macerasımizdeki önemini ve kapladığı yerleri bize içten bir üslup ile hatırlatıyor. Hürriyet Gazetesi- Kelebek Eki: *Bir kedinin gözünden…* Kitapta, Hermes adındaki erkek kedi keşfetme ve eğlence duygusu ile kendisini, etrafındaki insanları ve tecrübelerini masum ve tatlı bir dille okuyucuya anlatıyor. Star Gazetesi Pazar Eki: *Kedinize farklı gözle bakmaya ne dersiniz?* Murat Söker,‘Bir Kedinin Sayıklamaları’ kitabında kedi Hermes’in gözünden aşk, arkadaşlık, sanat, cesaret ve paylaşımı irdeliyor, okuyucuyu düşsel bir yolculuğa çıkarıyor.

Sözcü Gazetesi – Pazar Eki: *Düşünsel bir yolculuk* Gazeteciler.com: *Bir kedinin sayıklamaları ile sarsılmaya hazır olun!* Akşam Gazetesi Pazar Eki: *Özgür ruhlu kediler* Yazar Hakkında: 1973 İstanbul doğumluyum. İşletme Fakültesi ve Psikoloji Yüksek Lisans mezunuyum. İstanbul’da şehir yaşamını benimsemiş bireylerin bir arada oldu- ğu mahalle kültürünün iyi örneğinin meydana geldiği renkli bir çevrede doğup büyüdüm. Boş arsalarda, sokaklarda oyunlar ile geçen bir çocukluğum oldu. Belki de bu yüzden düzenli kitap okumaya, an- cak çocukluktan gençliğe geçiş dönemimde başladım. Daha sonra okumaya olan ilgim hep sürdü. Son zamanlarda ise okumalarım ile bende birikenler yazma tutkusu halini aldı. Gözlemlerim ve okumalar ile biriktirdiklerimi şiir ve deneme türlerinde yazmaktayım.

Bir cevap yazın