Bir Hayat Hikayesi pdf oku indir

2
Bir Hayat Hikayesi pdf oku indir

Bir Hayat Hikayesi pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Denemeler türünde çıkarılan Bir Hayat Hikayesi kitabını paylaştık. 194 sayfadan oluşan Bir Hayat Hikayesi kitabının yazarı ise İbrahim Sönmez‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Bir Hayat Hikayesi oku indir. Bir Hayat Hikayesi pdf indir yandex, Bir Hayat Hikayesi pdf indir idefix, Bir Hayat Hikayesi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Bir Hayat Hikayesi Pdf indir

Bir Hayat Hikayesi Kısa Özet

İçimde bir yerlerde büyük bir noksanlık hissi taşıyorum. İçyüzünü tam anlamıyla anlayamadığım, bir türlü çözemediğim bir boşlukla yaşıyorum. Sözüm ona mühim bir parçamı kaybetmişim de onu bulamıyorum âdeta. Veya benden, içimden koparılan bir şeyler var da onu geri alamıyorum nedense. Ne yazık ki ne o eksikliğin adını koyabiliyor ne de onu nasıl gidereceğim hususunda bir
fikir yürütebiliyorum.

Belki de bu tanımlayamadığım noksanlıkten ötürüdür aklımdaki bunca sorular. Her geçen gün git gide artan, bir türlü azalmak bilmeyen o sorular. Hâlbuki aklım bu sorulara yanıt bulmaya aç ve muhtaç!

Sağanak gibi yağan ve ucu bucağı gelmeyen soruların beni korkuttuğu zamanlar da oluyor. Bu soruların her biri elimden tutup beni kurtarmaya mı yoksa ayağımdan çekip daha da batırmaya mı çalışıyor emin değilim.

En doğrusu kolay olanı seçmektir belki de. Hiçbir şeyi dert etmeden, hiçbir şeyi sorgulamadan, hatta hiç düşünmeden devam etmeliyim yoluma. Bu yol her ne kadar rahat gözükse de içinde bulunduğum belirsizlikler deryasında zerre miktar yol aldırmıyor ne yazık ki. Aksine beni sinsice derine, daha da derinlere çekiyor!

Bir cevap yazın