Bir Aradayız, Hepsi Bu pdf oku indir

1
Bir Aradayız, Hepsi Bu pdf oku indir

Bir Aradayız, Hepsi Bu pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Fransız Edebiyatı Kitapları türünde çıkarılan Bir Aradayız, Hepsi Bu kitabını paylaştık. 479 sayfadan oluşan Bir Aradayız, Hepsi Bu kitabının yazarı ise Anna Gavalda‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Bir Aradayız, Hepsi Bu oku indir. Bir Aradayız, Hepsi Bu pdf indir yandex, Bir Aradayız, Hepsi Bu pdf indir idefix, Bir Aradayız, Hepsi Bu PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Bir Aradayız, Hepsi Bu Pdf indir

Bir Aradayız, Hepsi Bu Kısa Özet

Evet doğru, hayat böyle işte! Her zaman beklediğini elde edemez insan. Ama buradasın; ümidini yitime, her şey başka türlü olabilir. Camille ruhsal zarafeti, Franck tat almayı ve mücadele etmeyi öğretebilir sana. Paulette yüzünden güzel bir bahçeye artık kayıtsız kalamayabilirsin. Belki de Philibert’le birlikte kendini sevebilirsin. Bırak başkaları ne düşünürse düşünsün, sen içindeki cevheri keşfet. Birilerine yaslandığında, birileri de sana yaslandığında üstesinden gelebilirsin yaşamın.
Bu kitabı bitirir bitirmez, Camille’in yanı başında, Franck’ın bir iki sokak ötende, Philibert’in bir müzisyenin önünde, Paulette’nin ise sevgiyle emek verilmiş bir bahçede olduğunu göreceksin. Adları ne olursa olsun.
Bir Aradayız, Hepsi Bu, ufak mucizelerin, geçmişteki acıların, mutlu tesadüflerin, canlı, yoğun ve kısa diyaloglarla örülü müthiş hikayesi.

*Hayatı sevdiren, yaşamın güzel olduğunu anımsatan, zekice yazılmış bir roman.*

Le Soir

*Hayatın şımarmadığı sıradan bireylerin, bir daha ayrılmamak üzere birbirlerini buluvermelerinin hikâyesi.*

Le Monde Litteraire

Bir cevap yazın