Bilmediğimiz Çin pdf indir

7
Bilmediğimiz Çin pdf indir

Bilmediğimiz Çin pdf indir, kitap özetleri sitemizde Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları türünde çıkarılan Bilmediğimiz Çin kitabını paylaştık. 264 sayfadan oluşan Bilmediğimiz Çin kitabının yazarı ise Kamil Erdünyaya geldi‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Bilmediğimiz Çin oku indir. Bilmediğimiz Çin pdf indir yandex, Bilmediğimiz Çin pdf indir idefix, Bilmediğimiz Çin PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Bilmediğimiz Çin Pdf indir

Bilmediğimiz Çin Kısa Özet

Çin’i hem biliyor ama hem de bilmiyoruz; çünkü Çin bize Batı medyası üzerinden haberlerle tanıtılıyor daha çok. Türk basınındaki Çin haberlerinin çoğunluğu Batı ajanslarının servis ettiği haberler. Bu durum Batı’nın Çin’e karşı psikolojik savaşına maruz bırakıyor kamuoyunu. Haliyle bu da Çin’in taraflı bilgilerle öğrenilmesine ve yanlış tanınmasına, sonuç olarak da Çin’e dair hatalı değerlendirmeler yapılmasına neden oluyor.

Uzun seneler Çin’de gazetecilik yapan Kamil Erdünyaya geldi, *Bildiği Çin*i ve *Bilmediğimiz Çin*i yazdı. Batı’nın servis ettiği haberlerin perde arkasını ve gerçeği tarih tarih anlattı. Böylelikle dünya ve Türk kamuoyunu Çin’e karşı etkileme hedefli büyük istihbarat savaşına mercek tuttu.

Bir cevap yazın